Як вивчити швидше англійські слова.

Освоїти будь-яку мову швидко можна, тільки якщо займатися щодня. Почати краще всього з лексики. Як же вивчити якомога більше англійським слів і не сидіти при цьому в обнімку зі словником цілий день?
Вам знадобиться
  • Інтернет, словники, DVD з фільмами, багато англомовної музики.
Інструкція
1
Почніть слухати пісні англійською, дивіться фільми з англійськими субтитрами, слухайте аудіокнігі.Заведіте спеціальний блокнот, в який будете записувати нові для вас слова, потім, дивіться їх значення в словнику.
2
Використовуйте метод асоціативної пам'яті. Виберіть будь англійське слово і згадайте російське слово, яке асоціюється у вас із цим словом або поняттям на фонетичному рівні. Наприклад, слово "Ugly" - "потворний", звучить схоже на російське слово "незграбний". Уявіть собі персонажа страшного, незграбного, неприємного вам, скажіть кілька разів слово "ugly" подумки, щоб ув'язати образ цього відразливого вас суб'єкта зі словом "ugly". Чим яскравіше ви уявите собі це, тим швидше запам'ятаєте слово.
3
Зробіть багато карток (можна використовувати стікери), напишіть на них слова, які хочете запам'ятати. Розклейте ці стікери по всьому будинку. На дзеркала, дверцята буфета, робочий стіл, монітор комп'ютера. Так, щоб куди б ви не глянули в своєму будинку - вам завжди попадалася б на очі картка з новим для вас англійським словом. Так ви запам'ятаєте не тільки значення слова, але і те, як воно пишеться.
Зверніть увагу
Обов'язково виписуйте транскрипцію слова, щоб вимова була вірним!
Корисна порада
Знайдіть англійські блоги, тематика яких вам цікава. Читайте їх кожен день. Листуйтеся з носіями мови.