Як встановити домофон.

В даний час одним з найбільш актуальних атрибутів захисту житла є домофон, за допомогою якого мешканці вправі вирішувати впускати кого - небудь в під'їзд будинку чи ні. Крім того, в будинках, в яких встановлено домофон, завжди чисто, затишно і спокійно.

Інструкція
1

Щоб встановити домофон, в першу чергу необхідно визначитися з кількістю людей, які "за" і "проти" встановлення домофону у під'їзді. Це має велике значення, тому що вартість підключення та встановлення домофона, як правило, ділиться на кількість погодилися осіб. Кожна людина отримає 2 електронних ключа і керівництво по експлуатації домофона. Людям, які відмовилися брати участь в оплаті за установку домофона, переговорний пристрій в квартирі встановлено не буде до тих пір, поки вони не відшкодують борги іншим мешканцям.

2

Потім потрібно скласти список з кількістю необхідних електронних ключів. На кожну квартиру належить за 2 безкоштовних ключа, а за кожен додатковий ключ потрібно буде сплатити згідно тарифам організації.

3

Потім необхідно зібрати потрібну суму з мешканців і приступити до оформлення відповідних документів. Договір на надання послуг складається з людиною, що представляє всіх мешканців свого під'їзду. Йому необхідно прийти в організацію з паспортом. Представнику, як правило, не потрібно платити за установку домофона.

Зверніть увагу

Як правило, фахівці, що займаються установкою домофонів, працюють за графіком, і готові прийти до вас тоді, коли це буде зручно. Тому сидіти вдома і чекати їх абсолютно немає необхідності.

Корисні поради

Щоб укласти договір, необхідно спочатку сплатити 50% від загальної суми за роботу фахівців і оплату матеріалів. Разом з цією оплатою можна замовити і оплатити додаткові ключі, якщо хтось цього потребує.