Як позбутися від комах.

Мало хто буває радий незваним гостям. А якщо гості поводяться нахабно, псують наші продукти, меблі, шкодять господарям, як тільки можуть в будь-який час доби? Звичайно ж, таких гостей потрібно видворити якнайскоріше. Йдеться про комарів, мухах, тарганах та іншої дрібної живності, здатної принести нам великі неприємності. Отже, оголошуємо війну комахою.
Інструкція
1
Боротьба з тараканаміПонадобятся- інсектициди; - бура; - борна кислота; - мука, сахарТаракани є переносниками багатьох захворювань. Основне правило боротьби з ними - регулярна обробка приміщень, де вони оселилися, інсектицидами. Важливо так само підтримувати стерильну чистоту в будинку, щоб тарганам нічим було харчуватися. При всій живучості тарганів вони досі не звикли до з'єднань бору. Якщо у вас з'явилися таргани (руді або чорні) - розкладіть в кутках, уздовж плінтусів, близько сміттєвого відра приманку, яку щомісяця замінюйте на свежую.Пріманкі: 1. борна кислота трохи зволожується і змішується з крихтами хліба; 2. бура перемішується з борошном і цукром приблизно в рівних пропорціях; 3. борна кислота змішується з натертою вареної картошкой.Разложів приманку, стежте за тим, щоб таргани не могли дістатися до води. Для цього ретельно закривайте крани, стежте, щоб не було ні найменшої вогкості.
2
Боротьба з мухамі- квіти пижма; - каніфоль; - мед; - рослинна масло.Мухі харчуються харчовими відходами. А значить, найбільш ефективним способом боротьби з ними є підтримання чистоти в квартирі, щільно закриті відра з відходами, герметично упаковані продукти і регулярний винос мусора.Частое провітрювання квартири також сприяє позбавленню від крилатих шкідників. Справа в тому, що мухи дуже не люблять протяги. Втім, як і запаху скипидару, а також оцтової есенції. Тому, під час миття підлог додайте у воду трохи оцту або скипидару. Липучки на кватирці, віконна рама, протерта оцтом відмінно захистять від навали мух в сезони, коли більшість людей тримає вікна відкритими. Липучку можна приготувати самим, намазав стрічку з жорсткої папери клеїть сумішшю. Приготування клейкої суміші: розтопіть в консервній банці 90 грам каніфолі, додайте в неї 30 грам рослинного масла (кожного) і чайну ложечку меду. Клеїть готовий. Тепер візьміть кисть і акуратно нанесіть його на смужки бумагі.Мухі не виносять аромату пижма. А тому, по крайней мере, влітку завжди залишайте в кімнаті в'язку цих квітів.
3
Боротьба з комараміПонадобятся: - фумігатори; - листя валеріани; - масло гвоздікі.Главним засобом боротьби з кровососами є електрофумігатори і засоби для них. Крім фумігаторів, існує маса інших засобів якщо не знищити, то якісно відлякати кровопивців. Так, наприклад, комарі не виносять запаху деяких рослин. Покладіть під ліжко у спальні мішечок з листям валеріани, поставте на підвіконня пару горщиків з квітучою геранню або запаліть аромалампу з маслами апельсина, анісу, евкаліпту або гвоздики. Все, тепер ваше житло комарі будуть облітати за багато кілометрів.
4
Боротьба з блохаміГлавний ворог бліх - чистота. Регулярно прибирайте і дезінфікують своє житло, позбавляйтеся від комах у домашніх тварин. Блохи не виносять полину і гасу. А тому мийте підлоги наступними складами: 1. 20 грам сухого полину відваріть 10 хвилин в півлітра води, процідіть і влийте у відро з водою, в яку вже настругати мило; 2. 150 грам гасу, 200 грам мила і 2 грами фенолу змішайте в воді для миття підлог. Після цього ретельно вимийте підлоги. Даний склад ефективно знищує і дорослих особин і яйця комах .
Зверніть увагу
Головна небезпека комах полягає в тому, що вони є переносниками безлічі небезпечних захворювань - таких як малярія, глисти, туляремія, чума.
Корисна порада
Відкриваючи вікна літнім вечором, не забувайте вимикати світло. Саме він приваблює комарів.