Як знайти в інтернеті друзів.

Давно минули ті часи, коли поняття «знайомство в інтернеті » було дивним. Сьогодні інтернет став місцем, де можна знайти друзів по інтересам, спілкування з якими можна без побоювання виносити за віртуальні рамки. В інтернеті існує безліч місць, де можна знайти нових друзів, і якщо в соціальних мережах «Однокласники» та «Мій світ» пропозиції про дружбу не завжди викликають однозначну реакцію, то на блог-платформі Livejournal нові знайомства тільки вітаються.
Вам знадобиться
  • свій блог в "Живому Журналі"
Інструкція
1
Якщо ви вирішили пошукати друзів в Живому Журналі (Livejournal), вам слід завести собі особистий блог і почати в ньому регулярно писати. Тематика блогу може бути будь-який або взагалі відсутнім. На перших порах потрібно бути більш-менш оригінальним, щоб привернути до себе увагу. Ретельно заповніть свій профіль - в нього неодмінно заглянуть ваші майбутні друзі, і те, що вони там побачать, може бути визначальним для ваших відносин. Це ж відноситься і до записів у вашому блозі - зробіть кілька цікавих постів і переходите до пошуку друзів. Знайти друзів в ЖЖ можна по-різному, і краще використовувати відразу всі засоби.
2
Спосіб перший. Вступите в тематичні співтовариства, а потім раз на кілька днів розміщуйте там короткі пости з запрошенням в свій блог. Не забувайте й самі читати пости інших учасників спільнот і додавати їх в друзі. Регулярно читайте свіжі записи ваших друзів і залишайте коментарі до їх записів. Через короткий час з декількох десятків доданих друзів ви зможете виділити для себе «споріднені душі».
3
Спосіб другий. Залишаючи коментарі до записів ваших друзів, читайте і інші коментарі, і якщо вони вам здадуться цікавими, а вам буде що сказати - додавайте до них свої коментарі. Найчастіше, цікава переписка в коментарях до записів чужого журналу стає початком нової ЖЖ-дружби.
4
Спосіб третій. Заповнивши в своєму профілі розділ «Інтереси», ви побачите, як після збереження, кожен окремий «інтерес» прийме вид активного посилання. Клацніть по ній, і ви потрапите на сторінку своєрідною статистики, яка покаже вам користувачів ЖЖ з аналогічним інтересом в порядку їх активності. Якщо ви вказали досить унікальний «інтерес», наприклад, «сидіти на краю даху базікаючи ногами», і знайшлися люди, що захоплюються тим же, то в більшості випадків, вони дадуть відповідь вам взаємністю на пропозицію про дружбу.
Якщо ви хочете знайти або завести друзів в інтернеті, то для цього не знадобиться нічого, окрім комп'ютера і бажання спілкуватися з новими цікавими людьми. Головне - не розповідати про себе нічого такого, що може бути потім використано проти вас.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в соціальних мережах (odnoklassniki.ru, vkontakte.ru, mirtesen.ru). Знайдіть спочатку своїх колишніх однокласників, однокурсників, друзів і знайомих. Введіть їх імена і прізвища в рядки пошуку і подавайте заявки на додавання вас в число друзів . Не виключено, що з вами захочуть познайомитися і друзі ваших друзів . Якщо у вас є якісь захоплення, вступите в групи і спільноти за інтересами та проявіть себе як активного учасника.
2
Зареєструйтеся на сайтах знайомств (наприклад, mylove.ru) і розмістіть у потрібному вам розділі анкету. Вкажіть в ній тільки ті дані, які, по-вашому, дійсно знадобляться тому, хто захоче з вами познайомитися. Перед тим як відповідати на які прийшли послання, вирішите, як саме ви будете розвивати спілкування, якщо ви шукаєте не просто друга, а коханої людини.
3
Скачайте одну з програм обміну швидкими повідомленнями - ICQ, Skype, QIP, Mail.Ru Agent. Це дозволить вам не тільки знайти старих друзів , але і придбати нових. На цих сервісах можна встановлювати статуси, вести міні-блог, постійно підтримувати SMS, телефонний та відеозв'язок. Знайдіть користувачів в вашому та інших містах по карті і познайомтеся. Можливо, що у вас з'являться і загальні інтереси.
4
Створіть блог. Поділіться з іншими людьми своїми думками, мріями, фантазіями, життєвими переконаннями. Найвідоміші ресурси, що пропонують завести блог всім бажаючим: liveinternet.ru, livejournal.ru, blog.ru. Всі гості вашого щоденника зможуть залишати свої коментарі до ваших нотаток, так само, як і ви до записів інших учасників. Обговорення часом бувають настільки бурхливими, що про них стає відомо всій країні.
5
Знайдіть сайти за інтересами, на яких є чати і форуми. Активно беріть участь в обговоренні тем і створюйте свої. Однак у кожному разі дотримуйтесь правил, установлення адміністраторами ресурсів, і будьте лояльні до решти співрозмовникам.