Як позбутися запаху гару в квартирі.

Легкий «копчений» аромат від стін і фіранок внаслідок невдалого кулінарного екзерсису може з часом довести вас до нервового зриву. Запах гару в квартирі здається незнищенних. Але він лише здається таким. Отже, починаємо операцію з порятунку чистого повітря в наших оселях.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - нашатирний спирт;
  • - крохмаль;
  • - рушники, вода;
  • - сухі кірки цитрусових ;
  • - аромалампи і аромамасла.
Інструкція
1
Першим ділом провітріть квартиру. Неодмінно відкрийте гарячу воду в душі, відкрийте двері у ванну - нехай приміщення, в якому пахне димом, наповниться водяною парою. Варіант цієї дії: поставте на плиту каструлі з водою, додайте в них запашні трави і кип'ятіть, поки приміщення не наповниться парою. Час від часу стирайте що утворюється конденсат з усіх поверхонь в кімнаті. Знайдіть старі рушники, змочіть їх і розвісьте де тільки можливо. Вода відмінно адсорбує запах гару .
2
У запаху гару є неприємну властивість - він просочує собою все. Тому, одразу ж після усунення задимлення (провітрювання) вимийте все, що тільки можна в приміщенні, де щось згоріло. Перепрала рушники, отмойте слабким розчином оцту шпалери і підлоги.
3
Після того, як проведена генеральне прибирання - зробіть заходи по нейтралізації залишків запаху . Візьміть крохмаль і розсипте його на газетах невеликими гірками. На кожну гірку капніть трохи нашатирю - достатньо двох-трьох крапель. Розкладіть газети з крохмалем і нашатирним спиртом скрізь, де можливо. Замість нашатирю і крохмалю можна взяти активоване вугілля - він добре адсорбує запахи. Також нейтралізувати неприємний "аромат" допоможе сіль. Насипте сіль в кілька блюдечек і розставте їх у приміщенні, пропахлому гаром. Сіль поступово вбере в себе запахи.
4
Запах гару не зникне одразу і тому з ним доведеться боротися ще протягом якогось часу. У боротьбі вам допоможуть різні аромалампи із запашними аромамаслами і інші засоби. Наприклад, сухі кірки лимонів, апельсинів чи інших цитрусових, які потрібно буде час від часу спалювати в приміщенні, просякнутому запахом гару . Ця процедура добре очищає повітря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XzXtdafqIwQ
Корисна порада
В деяких магазинах можна знайти спеціальні засоби для усунення запаху гару. Вони досить ефективні, але без генерального прибирання все одно не обійтися.
невимкненими праска або несправна електропроводка, приводять часом до незворотних наслідків. Але раз вже так сталося, то є кілька способів позбавитися від запаху гару.
Інструкція
1
Винесіть з дому все горіли предмети, якщо такі є.
2
Розвісьте в квартирі кілька мокрих шматків тканини, вона дуже добре вбирає запах гару. Після висихання прополощіть і знову повісьте. Такий спосіб може позбавити вас від неприємного запаху найближчим часом.
3
Вимийте всі поверхні в будинку, а також підлога, стіни, стеля, вікна, двері, люстри, світильники, предмети інтер'єру. Для кращого ефекту додайте в теплу воду трохи оцту або лимонного соку.
4
перепрала всі речі, почистіть текстильні вироби. Проведіть вологе чищення килимів. Речі, які не можна випрати, вивісите на вулицю і провітріть якомога довше.
5
Прокип'ятіть розчин, до складу якого входять: вода, оцет, ароматні трави, нарізаний лимон. Кімната наповниться приємним ароматом і усуне обридлий вам запах гару.
6
Папір краще всього іншого вбирає запахи, так що по можливості проведіть косметичний ремонт. Змініть шпалери, підлогове покриття, освіжите стелі.
7
Провітріть приміщення, відкрийте всі вікна та двері. Якщо це літо, то можна тримати відкритим вікно постійно, а якщо ж зима, можна піти з родиною на прогулянку, залишивши відкритими вікна.
8
Якщо є кондиціонер, закрийте щільно вікна і двері і включіть його на повну потужність, щоб він визволив вас від неприємного запаху.
Зверніть увагу
Якщо використовуєте освіжувач повітря, будьте обережні, у великій концентрації він токсичний для людей і домашніх тварин.
Корисна порада
Якщо вмикаєте воздухоочиститель, для усунення запаху гару, не йдіть з дому, він працює від електричної мережі, і якщо після події не змінили проводку, контролюйте процес.