Як посадити горіх.

Виростити горіх з горіх а - зовсім не тавтологія. Приміром, якщо взяти волоський горіх і правильно його посадити, то через якийсь час у вас виросте чудесне горіх овое дерево!
Інструкція
1
Горіхове дерево можна виростити зі свіжого горіх а, урожай якого зібраний в поточному році. Найпростіший спосіб посадки - взяти кілька свіжих горішків і, долаючи спокусу їх тут же з'їсти, закопати їх у землю. Робити це необхідно восени. Якщо горіх і будуть минулорічними, то це знизить їх схожість, а якщо посадити насіння, які пролежали в засіках кілька років, то результат, швидше за все, виявиться нульовим.
2
Восени горіх краще садити в слабокислу перекопану лопатою землю на глибину 8-10 сантиметрів. Класти горішки в ямку краще на ребро. В осінній період посадки поливати не потрібно.
3
Якщо у вашому регіоні малосніжні зими, то посадки горіх а краще прикрити товстим шаром опалого листя - так він краще перезимує.
4
Якщо весна буде сухою і теплою, то грядку з горіх ами необхідно поливати. Поступово горіх і почнуть проростати з інтервалом від п'яти днів до місяця. Буває, що горішок може прорости і на наступний рік, тому рихлити грядку потрібно з особливою обережністю.
5
Існують і інші способи пророщування волоського горіх а. Для цього потрібно провести стратифікацію і попереднє замочування насіння. Слід врахувати, що горіх і з товстою шкіркою краще закладати на холодну стратифікацію, а з тоненькою замочувати в теплому місці.
6
Висаджування горіх ов в грунт відбувається після того, як минуть весняні заморозки. Зверху грунт прикривають тирсою. Це необхідно для того, щоб молоді пагони не отримали сонячні опіки.
7
За врунами нескладно доглядати - требуется звичайний полив, розпушування грунту і прополка бур'янів. Поступово маленькі сходи перетворяться на чудові дерева!
8
Схожими методами можна посадити насіння лісового горіх а (ліщини), маньчжурського горіх а й інших видів цих прекрасних дерев.