Як позбутися будинку від мишей. отрута для мишей ніж вивести.

Якщо в будинку завелися миші - все, можна зливати воду. Зіпсовані продукти, засмикані нерви, безсонні ночі під акомпанемент дружного хрускоту і шелестіння в кутах забезпечені. Що робити? Існує кілька способів позбавлення від мишей .
Вам знадобиться
  • - мишача отрута;
  • - мишоловка;
  • - кішка.
Інструкція
1
Спосіб перший, современнийІспользуйте отруту від гризунів. Сьогодні існує маса препаратів, які допоможуть вам вапна мишей і всі їх потомство до сьомого коліна. Якщо ви з якихось причин боїтеся використовувати отруту - придбайте спеціальний клей для гризунів (типу польського ALT), змастіть їм картонки і розкладіть по квартирі. Миші прилипнуть, і їх можна буде викинути разом з картонками.
2
Спосіб второйОт гризунів можна позбутися за допомогою різних пристосувань. Найбільш ефективним з них є тривіальна мишоловка. Приготуйте мишоловку, покладіть в неї шматочок приманки і чекайте, коли вона закриється, позбавивши вас від незваного зубастого гостя.Хорошо зарекомендували себе ультразвукові прилади для відлякування гризунів. Просто придбайте прилад (наприклад, «Спектр» або будь-який інший), увімкніть його - і спостерігайте, як маленькі сірі мерзотники пакують валізи.
3
Спосіб третійЕтот спосіб - класика жанру. Просто заведіть кота. Миші не виносять навіть запаху кішок, а значить, дуже скоро після появи в будинку кошеняти позбавлять вас від свого прісутствія.Еще один класичний спосіб - різні приманки, що викликають загибель гризуна. Наприклад, суміш цементу і зерна. Тільки не забудьте неподалік від «ласощі» залишити воду для сірого камікадзе.
4
ПрофілактікаМиші з'являються там, де їм раді. Тобто, миші приходять лише до «гостинним» господарям, не дуже-то стурбованим гігієною та іншої санітарією. Щоб позбутися від мишей або не допустити їх нового появи - закладіть всі щілини, з яких можуть з'явитися непрохані гості. Ретельно і герметично упаковуйте продукти, щоб злодюжкам було нічим поживитися. Регулярно проводите прибирання та позбавляйтеся від сміття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RcT9f_271_g
Зверніть увагу
Якщо ви рятуєтеся від сірої напасті за допомогою отрути - подбайте про те, щоб доступ до отруєної приманки не отримали діти або домашні тварини.
Корисна порада
Якщо ви живете в багатоквартирному будинку - при появі мишей зверніться в місцеву СЕС. Вони зобов'язані прийти на допомогу і позбавити вас від гризунів.
Щорічно, з приходом перших холодів, багатотисячна армія гризунів спрямовується ближче до людських осель. В основному, об'єктами мишачої інтервенції є приватні будинки, однак не можна виключати появи непроханих гостей і в міських квартирах.
Що робити, якщо в підпіллі будинку або на горищі раптом оселилися миші? Цим питанням задається більшість мешканців приватного сектора. Відповідь проста - потрібно озброїтися необхідними тактичними знаннями і знищити ворога. Важливо не відкладати вирішення проблеми в довгий ящик, оскільки миша - це не тільки неприємний скрегіт ночами, але і джерело небезпечних інфекційних захворювань, рознощик кліщів і бліх.

Спосіб перший. Мишоловка

Мишоловка є одним з найдавніших винаходів людини, це найпростіше пристрій вельми ефективно знищує гризунів вже протягом сотень років. Якщо в будинку завелася миша, необхідно відразу ж прикупити парочку мишеловок.В якості приманки можна використовувати м'ясо, сало, ковбасу - загалом підійдуть дрібні шматочки будь-яких м'ясних продуктів, а також хліб. Для того, щоб миша напевно зацікавилася, приманку слід злегка підсмажити.

Спосіб другий. Відлякувач

Ультразвуковий відлякувач - сучасний засіб для ефективної боротьби з мишами, щурами і кротами. Крім того, дані пристрої застосовують для відлякування тарганів, мурах та інших насекомих.Прінціп дії приладу заснований на передачі електромагнітних імпульсів, які викликають у гризунів почуття тривоги і занепокоєння. Встановлювати відлякувач необхідно в тих місцях, де помічені сліди життєдіяльності мишей. Як правило, використання електромагнітного відлякувача дає 100% гарантію, що непрошені гості назавжди покинуть будинок. Середня вартість приладу становить близько 1500-2000 рублів.

Спосіб третій. Клейова пастка

Використання клейових пасток («Чистий Дім», «Ліквідатор») також вельми ефективно. Як має бути зрозуміло з назви, миша при контакті з пасткою прилипає до неї намертво.Ізготовіть клейову пастку можна і власноруч. Для цього достатньо придбати в господарському магазині спеціальний клей (наприклад, «RaTrap») і нанести його на шматок щільного картону. Встановлювати пастку слід в місцях, найбільш часто відвідуваних гризунами.

Спосіб четвертий. Яд

Сучасні отруйні речовини, такі як «Смерть щурам», доцільно використовувати тільки в тих будинках, в яких немає домашніх тварин - котів, собак, хом'ячків, морських свинок, домашніх щурів. Якщо ж такі є, слід вдатися до будь-якого іншого з перерахованих вище способів боротьби з гризунамі.Современние отрути не тільки призводять до загибелі миші чи пацюки, але і сприяють швидкій муміфікації загиблої тварини. Іншими словами - тіло миші, проковтнула отруту, чи не буде виділяти кепські запахи в процесі гниття, а буквально за кілька днів повністю засохне.