Як покласти ламінат на підлогу.

На сьогоднішній день ламінат є один з найпопулярніших матеріалів для обробки статі. Різноманітні забарвлення і текстури, довговічність і легкість в догляді роблять його одним з найпопулярніших підлогових покриттів. Для того, щоб укласти ламінат самостійно, необхідно знати деякі тонкощі і строго дотримувати технологію.
Вам знадобиться
  • 1. Ламінат;
  • 2. Підкладка;
  • 3. Пила для ламінату;
  • 4. Молоток;
  • 5. Дерев'яний брусок;
  • 6. Вимірювальна рулетка;
  • 7. Олівець.
Інструкція
1
Для початку варто знати, що ламінат ное покриття боїться надмірної вологості, тому не варто покривати ламінат ом підлога у ванній кімнаті.
2
Розрахуйте, скільки ламінат а буде потрібно для вашої квартири. Краще купити покриття з невеликим запасом - як показує практика, кілька досточек вибраковуються в процесі роботи.
3
Укладати ламінат поодинці дуже складно, тому вам не завадять помічники.
4
Найголовніше правило при укладанні ламінат а - підлогу в кімнаті повинен бути ідеально рівним. Для цієї мети роблять спеціальну бетонну стяжку, яку потім покривають листами товстої фанери. Якщо покласти ламінат на нерівна підлога, то є велика ймовірність, що він "спучитися" і прослужить набагато менше часу.
5
Ламінат кладеться на спеціальну підкладку, яку можна придбати в будь-якому магазині, де продається підлогове покриття.
6
Ламінат можна класти з будь-якого боку кімнати, вважається, що якщо це робити перпендикулярно до вікна, то стики будуть помітні набагато менше.
7
При укладанні ламінат а необхідно відступати від стін на 5-7 мм, в розрахунку на те, що сезонно підлога буде розширюватися і стискатися.
8
Кріпити ламінат ную дошку необхідно за принципом "гребінь-паз". Нерівності підганяються за допомогою дерев'яного брусочки і молотка. Таким чином складається перший ряд.
9
Ряди слід укладати таким чином, щоб перша дошка другого ряду була розпиляна на половину, третього - ціла і так далі. Ламінат, укладений таким способом, має більшу міцність.
10
Після того, як другий ряд буде зібраний його беруть за протилежні кінці і вставляють в паз першого ряду, також допомагаючи прибирати нерівності за допомогою бруска і молотка.
11
Після того, як вся поверхня кімнати буде "застелена" ламінат ом, необхідно надати підлозі закінчений вигляд за допомогою декоративного плінтуса, підібраного в тон вашого підлогового покриття.