Як обробити кролика. Як правильно обробляти кролів.

Початківці кролівники не завжди знають, як правильно обробити кролика. Між тим, тушка кролика потребує правильно обробленні - тоді м'ясо легше готувати й обробляти перед готуванням. Для того щоб оброблення тушки кролика відняла у вас мінімум часу і сил, користуйтеся гострим, добре відточеним ножем.
  1. Перед тим, як обробити кролика, необхідно ретельно її вимити. Зазвичай м'ясо кролика продається в замороженому вигляді, причому тушка попередньо піддається патранню. Тому покупцеві залишається просто розморозити тушку і розділити її на шматки.
  2. В першу чергу необхідно відокремити від тушки передні лапки разом з плечовими лопатками. Після цього слід зрізати більш тонкі грудні і черевні м'ясні частини з двох сторін спини. Ребра зазвичай легко можна перерубати звичайним гострим ножем, але якщо вони не піддаються - простіше скористатися сокиркою для рубки м'яса.
  3. Після того, як перерубана остання пара ребер, можна перерубати і хребет, відокремивши найцінніші частини тушки - огузок і спинку.
  4. Задні лапи зазвичай залишають при тушці, не відділить їх. Під час оброблення не варто обтирати тушку кролика мокрою ганчіркою або промивати водою - на цьому етапі на всій поверхні тушки повинна сформувати суха скоринка. Яка виступила кров можна витирати марлею або сухим чистим рушником.
  5. Якщо м'ясо кролика відразу ж не після оброблення вживатися в їжу, його необхідно заморозити і зберігати в морозильній камері, не допускаючи відтавання м'яса. Справа в тому, що в момент розморожування м'ясо не тільки втрачає свої смакові якості, а й стає сприятливим середовищем для розмноження різних хвороботворних бактерій. Слід зауважити, що багато страв із кролика увазі використання свежеразделанного кролячого м'яса, так як при тривалому зберіганні його структура піддається деяким змінам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pL0uC3p01lY