Як отримати дистильовану воду. Як отримати чисту воду шляхом заморозки.

дистилированная вода - це вода очищена. У ній практично не залишається ніяких домішок. Для отримання такої води використовують спеціальний апарат - дистилятор. Втім, очистити воду можна і іншими способами. Причому вони прості, їх можна використовувати в домашніх умовах і без застосування фільтрів. Важливо тільки пам'ятати, що в дистильованої воді немає не тільки шкідливих речовин, але ще вона здатна вимивати сіль з людського організму.
Інструкція
1
Один з варіантів дистиллирования води - відстоювання. Наберіть воду з-під крана в ємності будь-якого обсягу. Головне - щоб вони були відкритими. Залиште воду на 1-2 години, якщо хочете позбутися від хлору і сірководню. Через 6 годин осядуть домішки і солі важких металів. Ідеальний час для того способу очищення води - доба. Використовувати таку воду потрібно не всю: осад, що залишився на дні, краще потім злити.
2
Очистити воду можна, випарити її. Ця процедура більш трудомістка. Спочатку протягом доби потрібно настояти воду . Потім вилити її у велику каструлю, поставлену на плиту. Коли вода закипить, поставте туди каструлю з меншим діаметром. Накрийте цю конструкцію кришкою. Вода буде кипіти, її випаровування зберуться спочатку на кришці каструлі, а потім вже ця очищена вода буде капати в каструлю поменше.
3
Дистильовану воду можна отримати і шляхом заморозки. Для цього налийте в 1,5-літрову пластикову пляшку води. Покладіть її в морозильну камеру. Коли вода наполовину перетвориться в лід, дістаньте пляшку і злийте звідти не замерзлу воду : в ній якраз містяться всі непотрібні домішки. Пляшку з льодом залиште постояти при кімнатній температурі. Коли лід повністю перетворитися в рідину - цю очищену воду можна пити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X1Q51Mc-vCE
Зверніть увагу
При заморожуванні структура води змінюється: навіть якщо ви вип'єте таку заморожену воду влітку в саму спеку, ви не простудитесь.