Як почистити білу норку.

Білі норкові шубки, безсумнівно, є дуже привабливими і вишуканими. Вони здатні перетворити свою господиню в казкову королеву. Але у білій норки є один мінус, який відштовхує представниць слабкої статі від її покупки - це маркость і непрактичність. Застосування косметичних засобів, громадський транспорт, сигаретний дим - це те через що ваша шубка може перетворитися з білою в жовту або сіру. Як же почистити білу норку в домашніх умовах, так щоб не тільки видалити бруд, а й зберегти її витончений зовнішній вигляд?
Інструкція
1
Візьміть звичайний крохмаль і рясно обсипте їм всю шубу. Потім гарненько струсіть. Ті, хто застосовував даний спосіб, запевняють, що шуба біліє на очах.
2
Аналогічну чистку можна виробити з використанням борошна. Хоча після такого методу, генеральне прибирання в квартирі вам буде забезпечена.
3
Найекстремальнішим способом є нашатирний спирт, розведений у воді 1: 2. Змочіть ватяний тампон в цьому розчині, протріть їм шубу і дайте висохнути.
Корисна порада
В тому випадку, якщо на шубі є брудні плями або сліди від косметики, то краще зверніться до фахівців. В даний час в професійних хімчистках застосовуються новітні технології з чищення різних хутряних виробів.