Як вибрати мед.

Мед буває падевим і квітковим. Серед найпопулярніших в Росії - акацієвий, гречаний, липовий, каштановий. За консистенцією він буває рідким і освіченим з нього "сів" медом. Але щоб правильно вибрати мед і не помилитися при купівлі, цих знань недостатньо, потрібно вивчити деталі.
Інструкція
1
Придивіться до меду. Якщо на вигляд він має каламутний осад, в ньому явно є непотрібні домішки (цукор або крохмаль). Також пам'ятайте, що кожному сорту меду відповідає свій колір: квітковому - світло-жовтий, гречаний - коричневий, липовому - бурштиновий.
2
принюхався до меду. Його аромат - унікальний. Такий ніяк не сплутати з запахом, який може виділяти підсолоджена вода.
3
Перевірте мед на консистенцію. Ложкою зачерпніть трохи меду. Зробіть так, щоб він стікав на тарілку. Хорош тільки той мед, що сочиться тонкою цівкою, яка внизу утворює гірку. Якщо ж він буде литися швидко і в підсумку сформує одну велику пляму, такий продукт краще не купувати.
4
Визначте, зрілий чи мед. Щоб це дізнатися, вилийте мед в невелику каструлю і нагрівайте її до 20оС. Опустіть туди ложку, захопіть трохи меду. Якщо він навертається на ложку, це дозрілий мед. В іншому випадку в ньому є надлишки води: такий мед не буде довго зберігатися.
5
Недобросовісні продавці можуть в мед що-небудь намішати. Це теж легко перевірити. Розведіть ложку купленого меду в такій же кількості води. Якщо при додаванні в цей розчин краплі йоду він посинів, в меді містяться непотрібні мука або крохмаль. У такій же медовий розчин можна крапнути оцтової есенції: якщо він зашипить, в меді є крейда. Ще один спосіб дізнатися, чи є в меді домішки, опустити в нього розпечену нержавіючу дріт: вона повинна залишитися чистою.
Зверніть увагу
Якщо куплений мед через якийсь часом не загус і не помутнел, значить, в ньому занадто багато фруктози і, відповідно, мало корисних речовин. Незрілий мед нагорі залишається рідким, а густіє тільки внизу.
Корисна порада
Не зберігайте мед в залізних банках. Найкраще налийте його в скляну, керамічну або дерев'яну ємність.