Як виростити волоський горіх з горіха.

Вчені радять їсти волоські горіхи кожен день: у них багато антиоксидантів, що захищають організм людини від хвороб. Але такими цілющими властивостями володіють тільки сирі, а не смажені горіхи . Зі свіжих волоських горіхів можна виростити плодоносні рослина. Найпростіший варіант - купити горіхи нового врожаю і восени ж посадити їх.
Інструкція
1
На присадибній ділянці лопатою перекопати те місце, куди плануєте посадити горіхи . Зробіть горизонтальну смужку глибиною 10 см. Викладіть в неї посадковий матеріал. Але так, щоб горіхи лежали ребром. Зверху ямку засипати землею.
2
Якщо у вашій місцевості взимку випадає багато снігу, посаджені горіхи поливати не потрібно. Якщо ж зими у вас зазвичай малосніжні, покрийте зверху землю 20-сантиметровим шаром опалого листя та сухого гілля.
3
В такому вигляді горіхи повинні перезимувати. Навесні повинні з'явитися сходи. Якщо весна - рання і недощовим, почніть поливати майбутні рослини якомога раніше.
4
Протягом літа рослини потрібно регулярно поливати, розпушувати поруч з ними землю, виполювати бур'яни, удобрювати (найкраще золою).
5
Пізньої осені однорічна рослина волоського горіха знову накрийте шаром сухої трави та листя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VRcegElP8F4
Зверніть увагу
Волоський горіх - рослина багаторічна. Воно може виростати у висоту як до 20 м, так і всього до 2 м: це залежить від багатьох факторів. Цвіте волоський горіх в кінці весни, а плоди дозрівають в жовтні-листопаді.
Корисна порада
Насіння повинні бути відмінної якості: свіжі (останнього врожаю), дозрілі, легко виймаються з шкаралупи. Грунт для посадки волоського горіха повинна бути вологою, слабокислою і добре освітленою.