Як вивести плями з дивана. Як покрити дах на балконі.

  •  Більшість людей, закінчивши ремонт в квартирі, набувають нові меблі. Благо, що в даний час немає дефіциту, так як меблі є дуже затребуваним і купуються товаром. Купуючи, наприклад, диван, необхідно концентрувати увагу не тільки на його зовнішній вигляд, але і конструкції, тобто враховувати те, наскільки просто його буде очистити від плям.
  •  По-перше, вибираючи ту чи іншу модель, уважно ознайомтеся з інформацією на його етикетці. Багато меблеві магазини надають на свій товар паспорт якості, в якому докладно представлені рекомендації по догляду та чищення за даним видом меблів. Якщо меблі виконані з дорого матеріалу, швидше за все, на його етикетці буде значок, що позначає "суху чистку", а це означає, що при будь-якому забрудненні вам доведеться спілкуватися до фахівців у даній сфері. Проте, вивести плями з дивана, оббитого дорогим матеріалом, ви все-таки зможете самостійно: візьміть невеликий шматочок тканини, і попередньо змочивши його в органічному розчиннику, наприклад, в перхлоретілене, протріть пляму на дивані.
  •  Проте, вивести плями з дивана, оббитого дорогим матеріалом ви все-таки зможете самостійно: візьміть невеликий шматочок тканини, і попередньо змочивши його в органічному розчиннику, наприклад в перхлоретілене, протріть пляму на дивані. Якщо ви виявили пляму на дивані, спочатку визначте його тип: жирове, рідинне чи мішане. Плями жиру ви можете видалити розчинником. Плями кави або шоколаду - мильним розчином. Плями соку, вина, помади - етиловим спиртом, а змішані плями, які вважаються трудновиводімиє - патентованим плямовивідником. Намагайтеся не допустити появи розлучень в процесі видалення плям. Для цього необхідно засіб для чищення наносити від країв плями до його центру.