Як позбутися від чорної цвілі.

Цвіль - це один з організмів живої природи. Її спори присутні всюди, а потрапляючи в сприятливе середовище, одразу починають розмножуватися. Негативному впливу цвілі схильні всі будівельні матеріали, тому позбутися її не так-то просто. Чорна цвіль може стати збудником якого захворювання, від алергії до онкології. Звичайне фізичне видалення дає тимчасовий ефект, щоб раз і назавжди позбутися від її присутності, необхідно визначити причину її виникнення.
Вам знадобиться
  • Антисептичний засіб, хлоровмісні препарати, респіратор, гумові рукавички, шпатель.
Інструкція
1
Основною причиною появи цвілі є підвищена вологість в приміщенні. Встановіть додаткові вентиляційні системи.
2
Демонтуйте старі шпалери з ураженої ділянки, за допомогою шпателя видалите шар ураженої шпаклівки та штукатурки.
3
Добре зачистите уражену ділянку і обробіть спеціальним розчином всю поверхню. Повторіть обробку через 4-5 годин.
4
Загрунтуйте стіни антисептичним розчином. Після всього зробленого можна приступати до вирівнювання і обклеювання стін.
5
Існують народні методи боротьби з цвіллю. З використанням мідного купоросу, білизни та інших хлорвмісних засобів. При роботі з такими препаратами необхідно використовувати респіратор і гумові рукавички. Обробляти слід ретельно і кілька разів.
Корисна порада
Ретельно провітрюйте приміщення підвищеної вологості.
Цвіль - це широко зустрічаються в природі плісняві грибки. Їх суперечки присутні всюди і, як тільки вони потрапляють у сприятливе середовище, тут же починають розростатися. Цвіль руйнівно впливає на матеріал, в якому вона поширюється. Від неї руйнується навіть поверхню цегельних стін і бетонні конструкції. Крім того пліснявий грибок токсичний, він може викликати алергію і захворювання дихальних шляхів. Тому як тільки ви помітили ознаки цвілі на стінах, потрібно негайно вживати заходів.
Інструкція
1
Розмноження цвілі відбувається за рахунок найдрібніших частинок - суперечка, побачити які можна лише за допомогою мікроскопа. Потрапляючи в сприятливе середовище (вологість більше 70% і температура вище 15 градусів), такі спори починають проростати і в підсумку стають схожими на дуже тонкі нитки. При відсутності вентиляції і наявності підвищеної вологості в приміщенні, цвіль дуже швидко починає поширюватися і поступово руйнувати всі матеріали, на яких поселяється.
2
Щоб позбутися цвілі назавжди, потрібно, щоб вологість повітря не перевищувала допустимі значення, а для цього необхідно регулярно провітрювати приміщення.
3
Сучасні склопакети пластикових вікон значно знижують вентиляцію повітря в квартирі. Від цього на стінах може з'явитися конденсат, який є прекрасним середовищем для поширення спор грибків цвілі . Також неправильна робота кондиціонера може привести до появи цвілі . Щоб цього не трапилося, в такому пристрої потрібно встановити спеціальні фільтри, які знищують спори грибків.
4
Конструкції, стіни і перегородки, в яких проходять різноманітні вологі технологічні процеси, необхідно захистити від вологості, зробити якісну гідроізоляцію. Потрібно, щоб всі сантехнічні прилади в будинку були в робочому стані. Занадто велика кількість рослин також може стимулювати появу цвілі .
5
Видалення цвілі відбувається за допомогою різноманітних біоцидних препаратів, що продаються в спеціалізованих магазинах. Через те, що вони дуже отруйні, використовувати дані кошти потрібно з максимальною обережністю, не допускати попадання на шкіру і не вдихати пари, користуватися гумовими рукавичками і респіраторами. Дотримання всіх запобіжних заходів захистить ваш будинок від появи цвілі .