Як назвати вівчарку.

Вівчарки - це велика група різних порід, об'єднаних такими якостями як гострий розум, сила духу, відданість своєму господареві і його родині. Ім'я для такої тварини варто вибирати звучне, яскраве, що відображає сутність цих благородних собак.
Інструкція
1
Перш ніж вибрати собаці ім'я, поспостерігайте за нею уважно, адже кличка повинна відображати характер вашого вихованця.
2
Якщо собака весели і грайлива, то відмінно підійдуть такі імена як Альф, Бест, Бетті або Джуді.
3
Якщо собаці властива серйозність і флегматичність, то відмінними варіантами буде Дана, Веста, Рей або Лорд.
4
Собаку можна назвати як іноземним ім'ям (Джек, Фред, Варда) так і російськомовним - Валет, Вірний, Агат, Лада, Мальва.
5
Можна назвати свого вихованця на честь знаменитих географічних об'єктів: Байкал, Мальта, Відень, Діксон, Техас, Вільнюс, Іртиш. Також популярністю користуються і природні явища: Вітер, Шторм, Пурга.
6
Красиво звучать імена, в яких міститься вказівка на колір: Блек (чорний), Ред (червоний), Санд (пісочний), Браун (коричневий), Вайт (білий), Грін (зелений), Алий, Черниш і інші.
7
Багато хто називає своїх собак іменами відомих мультиплікаційних персонажів: Плуто, Балто, Пух, Бродяга, Гуффи.
8
Не відстають за популярністю і герої відомих фільмів. Це можуть бути як собачі імена (Флюк, Бім, Бадді, Джульбарс, Алий, Дінго, Зевс, Рекс, Лессі, Макс, Мухтар, Солоний), так і відомі людські персонажі (Кенні, Білл, Алекс, Зіта, Гіта, Курт, Мері).
9
Ім'я собаки може також відображати якесь характерне для неї якість. Наприклад, мініатюрну дівчинку можна назвати Крошка, а крупного кобеля - Біг. Якщо у вівчарки в забарвленні переважає рудий колір, то можна назвати кобеля Львом, а суку Рудої. Собаці з виразними очима підійде ім'я Зоркий, а собаці, яка ніжно ставиться до всіх оточуючих - Ласка або Бебі.
10
Красиво звучать імена, засновані на міфології: Венера, Сатурн, Уран, Афіна, Зевс, Юпітер, Посейдон, Гера.
11
Найголовніше при виборі клички - її милозвучність. Бажано, щоб вона складалося з двох, трьох складів - так вам буде простіше кликати собаку на вулиці і вдома.