Як врятувати землю.

Багато говорять про складне становище в екології, але при цьому не збираються змінювати своїх звичок - не стежать за витратою води, електроенергії, використовують одноразовий посуд і т.д.
Вам знадобиться
  • Інтернет, телефон, група однодумців.
Інструкція
1
Здавайте батарейки, акумулятори, стільникові телефони, комп'ютерні диски та інший технологічний сміття в спеціальні пункти переробки. Ніколи не кидайте їх на землю або у водойми! При чищенні зубів вимикайте воду, не купуйте в магазині пластикові пакети - заведіть спеціальну сумку для продуктів, не користуйтеся одноразовим посудом, їздите транспортом, який не приносить шкоди екології (велосипед, трамвай, метро).
2
Стати вегетаріанцем або хоча б скоротіть вживання в своєму раціоні м'ясної їжі. Ви відразу відчуєте себе краще фізично і емоційно - перевірте! Крім того, відомий той факт, що утримання великої кількості боєнь дуже погано відбивається не тільки на екології планети (розорювання земель, перевитрата води, зерна), а й на економіці держави.
3
Стати активістом екологічного руху. Найкраще - створіть своє власне. Об'єднайте навколо себе невелику групу людей, яка стежитиме за чистотою на конкретній ділянці - у вашому дворі, на дитячому майданчику, в невеликому приміському лісі чи парку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QeXGSqmsciI
Зверніть увагу
Глобальні зміни можливі тільки в тому випадку, якщо кожна людина усвідомлює свою співпричетність до світового процесу і зрозуміє, що і від його дій залежить майбутнє нашої планети.
Корисна порада
Якщо у вас є серйозні ініціативи, пов'язані з екологією зверніться за підтримкою в спеціалізовані фонди. Наприклад, Фонд Охорони Дикої Природи (Conservation Trust).