Як позбутися від рудих мурашок в квартирі. квартирні мурахи.

Домашні мурахи (фараонові) воліють місця для проживання, містять підвищену вологість: кухня, ванна, туалет. Через свого крихітного розміру здатні проникати всюди. Мурахи всеїдні можуть поїдати як солодощі так і м'ясні продукти не гребувати і перед падлом. Мурашки є рознощиками інфекції т.к покуштувавши продукти зі сміттєвого відра або посидівши на трупі якогось тваринного, наприклад пацюки, вони проникнуть до вас у хлібницю і топтатимуть на хлібі який потім ви застосуєте в їжу. Тому якщо з вами по сусідству поселися мурахи, то ні в якому разі не можна з ними миритися, необхідно терміново з ними боротися. Як позбутися від рудих мурашок?
Вам знадобиться
  • Хімічні препарати, бура або борна кислота.
Інструкція
1
Можна використовувати хімічні препарати містять діетілтолуамід або диметилфталат. Обробку проводите двічі з інтервалом в 3-4 дні.
2
Існує багато народних способів боротьби з цими паразитами. Наприклад, за допомогою борної кислоти або бури. Можна зробити приманку двох видів: суху і рідку. Для приготування сухої приманки вам буде потрібно рівну кількість бури або борної кислоти і цукрового піску. Ретельно перемішайте, розітріть в ступі. Розсипати слід в місцях частого проживання мурах.
3
Для приготування рідкої приманки вам потрібно: - 5 гр. бури або борної кислоти; - 50 гр. цукрового піску; - 50 мл. води; - 1 ч.л. меду або варенія.Тщательно перемішайте, отриману масу розкладіть по блюдцем і поставите на шляху муравьев.- 2 ст.л води; - 4 ч.л гліцерину; - 1 ч.л бури або борної кислоти; - 2 ч.л меду; - 3 ст.л. цукрового пескаПолучівшуюся масу ретельно перемішайте. Нагрійте на слабкому вогні для повного розчинення всіх компонентів.
Корисна порада
Не в якому разі не збільшуйте дозування бури, необхідно що б робочий мураха доніс отрута до гнізда. Тільки винищивши гнізда можна назавжди позбутися від мурашок.