Як вставити фотографію в рамку.

Фотографії - це постійні нагадування про дорогих людях і важливі події вашого життя. Вдало підібрана рамка додасть вашим знімкам закінчений і гармонійний вигляд, підкреслить значущість події, зображеного на фото. Крім цього, фотографія в рамці - прекрасний подарунок для ваших близьких.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, програма «Фотошоп», фотографія, шаблон рамки
Інструкція
1
Існує величезна кількість сайтів, на яких можна безкоштовно скачати рамки для фотографій. Як правило, рамки пропонуються в форматі png, у вигляді готового шаблону для роботи в фотошопі. Виберіть рамку і збережіть її в зручній папці.
2
Знайдіть папку з рамкою, в що випав вікні клікніть по потрібної рамці лівої кнопкою миші і натисніть команду «відкрити».
3
Рамка відкриється в окремому вікні. Зверніть увагу на середину рамки: біло-сірі клітинки означають повну прозорість. Це і є формат png, готова рамка, в якій нічого не треба міняти.
4
В меню виберіть команду і відкрийте фотографію, яку ви хочете прикрасити рамкою. Тепер на робочому полі фотошопа знаходяться рамка і фото в різних вікнах.
5
Виберіть інструмент Move Tool (стрілка) і перетягніть зображення кішки на файл з рамкою, затискаючи ліву кнопку миші. Рамка і фотографія знаходяться в одному вікні, але на різних шарах. Шар з фотографією опинився над рамкою. На палітрі Layer (шари) клікніть лівою кнопкою миші по активному прошарку і, утримуючи кнопку, перетягніть зображення під шар з рамкою.
6
При необхідності збільште або зменшіть розмір фотографії, викликавши Transform (Cntr + T). Клавіша Shift дозволяє зберегти правильні пропорції картинки при зміні розміру.
7
Виконайте зведення шарів і збережіть нове зображення в потрібному вам форматі. Для друку вам буде потрібен формат jpg.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7t6DFSLIDiw
Зверніть увагу
Зберігайте копії робіт в форматі psd, ви в будь-який момент зможете їх доповнити чи змінити.
Корисна порада
Запам'ятовуйте і використовуйте поєднання «гарячих клавіш», це заощадить час і збільшить продуктивність вашої роботи