Як змінити розмір іконки.

Зовнішній вигляд операційної системи Windows 7 декілька незвичний, і багатьом користувачам не до вподоби крупний розмір іконок робочого столу і величезна панель задач, що закриває значну частину екрану. Але Windows 7 дозволяє змінити розмір іконок на робочому столі, на панелі завдань, а також в будь-якій папці Провідника Windows.
Інструкція
1
Для зміни розмір а іконок на робочому столі потрібно покрутити коліщатком мишки, утримуючи затиснутою клавішу Ctrl на клавіатурі. Ви здивуєтеся, яких розмір ов можуть бути іконки!
2
Щоб виконати те ж дію для іконок в папках Провідника, відкрийте будь-яку папку і клацніть на кнопці «Змінити уявлення», яка знаходиться в правому верхньому куті вікна, і встановіть значення «Звичайні значки». Тепер можна покрутити коліщатко миші, затиснувши клавішу Ctrl, щоб змінити розмір іконок.
3
Для зміни іконок панелі задач, клацніть на її вільної області правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». У діалоговому вікні на вкладці «Панель завдань» встановіть прапорець «Використовувати маленькі значки» і натисніть «ОК». Панель завдань прийме звичний вигляд, а значки стануть значно менше.