Як підключити звук від комп'ютера до телевізора. Як підключити телевізор до комп'ютера.

Багато сучасні телевізори оснащені якісною аудіосистемою, що дозволяє використовувати динаміки телевізора для прослуховування музики, а оскільки музичні записи часто зберігаються на комп'ютері, залишається лише знайти спосіб виведення звуку з комп'ютера в телевізор.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів виведення звуку з комп'ютера в телевізор, і вибір одного з них буде залежати від наявності певних інтерфейсних роз'ємів як на ПК, так і в телевізорі.
2
Мабуть, найбільш простий і недорогий варіант виведення звуку в телевізор - підключення за допомогою стерео-кабелю має з двох сторін джек 3,5мм. Такі кабелі часто йдуть в комплекті з багатьма моделями MP3 плеєрів, і їх можна використовувати не тільки для підключення до телевізора, але і для відтворення звуку через музичний центр або автомобільну аудіосістему.Кабель підключається до роз'єму для навушників в комп'ютері, а в телевізорі до гнізда Audio IN, схожим за виглядом з роз'ємом для навушників. Після цього телевізор перемикається в режим A/V, і звук з комп'ютера буде чути в телевізійних динаміках. Якщо режимів A/V кілька, слід включити відтворення звуку на комп'ютері, і методом підбору визначити потрібний A/V режим.
3
Інший спосіб підключення вимагає наявності в обох пристроях інтерфейсного роз'єму HDMI і відповідного кабелю. Роз'єми HDMI можна знайти в моделях телевізорів і комп'ютерів, випущених в останні кілька років. З'єднайте комп'ютер і телевізор HDMI кабелем і перемкніть телевізор в режим відтворення сигналу із зовнішнього джерела. Режимів може бути декілька і визначити потрібний доведеться методом підбору за допомогою кнопки на пульті, яка зазвичай має позначення A/V або значок квадрата зі стрілкою. Визначити успішне підключення можна буде по появі звуку з комп'ютера в динаміках телевізора.
Корисна порада
При підключенні по HDMI інтерфейсу, налаштуйте у властивостях графічної карти комп'ютера режим виведення зображення в додатковий монітор, і ви зможете вивести з комп'ютера в телевізор не тільки звук, але і зображення.
Динаміки, вбудовані в телевізор, часто володіють посередньою якістю звучання. Поліпшити його можна, підключивши зовнішні колонки. Їх можна приєднати двома способами: через підсилювач або безпосередньо.
Інструкція
1
Для того щоб скористатися першим способом, вам будуть потрібні навички обслуговування телевізорів та бездоганне знання правил техніки безпеки. Вимкніть телевізор, відкрийте його (не зберігайте її при цьому ударам, щоб не розбити кінескоп або ЖК-матрицю), а потім, не торкаючись кінескопа, високовольтного проводу, а також деталей блоку живлення, видеоусилителя, перетворювача живлення підсвічування (в ЖК-телевізорі) , рядкової розгортки (а в ламповому телевізорі - і будь-яких інших деталей), відпаяти дроти, що йдуть до гучномовця, наростите їх довгим кабелем, після чого виведіть за межі телевізора таким чином, щоб вони не проходили поруч з будь-якими високовольтними ланцюгами. У стереофонического телевізора виведіть назовні кабелі від обох каналів. Потім закрийте корпус апарату. Якщо ви не впевнені у своїх силах, доручіть виконання даної операції кваліфікованого фахівця.
2
Візьміть акустичну систему з опором, аналогічним тому ж параметру вбудованого гучномовця телевізора або перевершує його. Підключіть кабель, який ви вивели назовні, до цієї акустичної системи. Якщо опір однієї системи нижче, ніж у гучномовця телевізора, але у вас їх дві і їх сумарний опір перевищує цей показник, з'єднайте їх послідовно. Якщо телевізор стереофонічний, підключіть щодо акустичної системи замість кожного з вбудованих гучномовців.
3
Другий спосіб не вимагає від майстра значною кваліфікації, зате припускає використання зовнішнього підсилювача і вимагає наявності біля телевізора лінійного виходу звуку . Вихідний сигнал зніміть з RCA-роз'єми Audio out (корпус - загальний провід, центральний контакт - вихід звуку ), з DIN-роз'єму «Магнітофон» (середній контакт - загальний, а виходом, залежно від року випуску телевізора, може служити або крайній правий або, крайній лівий контакт) або з роз'єму SCART (контакт 3 - вихід, 4 - загальний).
4
Сигнал подайте на вхід підсилювача, де може застосовуватися роз'єм RCA або DIN. Спосіб підключення до цих роз'ємів описаний вище. У стереопідсилювача є або два роз'єми RCA, або один DIN, у якого для входу правого каналу використовується один із крайніх контактів (який саме, залежить від року його випуску), а для лівого - контакт, що знаходиться між контактами правого каналу і загального проводу. Якщо телевізор монофонический, а підсилювач - стереофонічний, входи (але не виходи!) Підсилювача з'єднайте разом.
5
Увімкніть телевізор і за наявності підсилювач. У другому випадку спочатку виставте на підсилювачі мінімальну гучність. Потім відрегулюйте її до бажаного рівня.
Зверніть увагу
Не проводьте описаних вище маніпуляцій з бестрансформаторная і АВТОТРАНСФОРМАТОРНЕ телевізорами.