Як витягти звук.

Якщо вам потрібно витягти звук з відеофайлу, наприклад, записати в MP3 звук овую доріжку з фільму, то не потрібно включати відеозапис і ставити поруч мікрофон - для цього існують програмні засоби. Розглянемо спосіб вилучення звук а з відеозапису на прикладі роботи з програмою 4Media MP3 Converter.
Інструкція
1
Щоб почати роботу з програмою, завантажте її на офіційному сайті розробників за адресою www.mp4converter.net або на одному з софт-порталів інтернету. Програма доступна як для користувачів Windows, так і для Mac.
2
Після завантаження виконайте установку програми і запустіть її. Додаток має простий і зрозумілий інтерфейс, який не викличе питань навіть якщо ви не знайомі з англійським (програма недоступна російською мовою).
3
Щоб додати відеофайл, з якого потрібно витягти звук , клацніть на кнопці AddFile (s) в лівому верхньому кутку програми і виберіть файл. Файл буде додано до списку для подальшої конвертації.
4
За замовчуванням конвертація буде виконана в формат MP3, але при бажанні можна конвертувати і в інші популярні формати, вибравши в поле Profile необхідне значення.
5
Тепер можна змінити настройки вихідного файлу. Для цього в меню справа виставте необхідні параметри звук а.
6
Тут же можна вибрати опцію ділення файлу на фрагменти за розміром або за часом.
7
Після виконання всіх налаштувань, можна натискати кнопку Convert для запуску процесу конвертації. Отриманий файл можна подивитися, натиснувши кнопку Open після завершення конвертації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MRUCIbholEE