Як підключити камеру заднього виду. підключення камери заднього виду через коробку передач.

Камера заднього виду , підключена на задню передачу, дозволить побачити те, що не помітить звичайний парктроник. Ви можете самі налаштувати висоту і кут зображення. Камера може помітити все низькі бордюри і камені, а значить, ваш бампер залишиться без єдиної подряпини.
Вам знадобиться
  • Бокорізи
  • Тестер або прозвонка
  • Дриль
  • Викрутка
  • Изолента
Інструкція
1
Для підключення камери заднього виду необхідна магнітола з вбудованим монітором, на який буде передаватися зображення.
2
Камери заднього виду бувають: вбудовані в плафон освітлення номера, врізані в бампер у вигляді вічка, вбудовані в подномерную рамку.
3
Встановіть камеру до вибраного місця. Від камери повинно йти 4 дроти (в комплекті), один з проводів подвійний. Два дроти підключіть на лампу заднього ходу: на масу та живлення 12V.
4
Решта дроти простягніть до магнітоли - по ним буде передаватися картинка з камери. Протягнути дроти через весь салон можна знизу, розібравши пластикові пороги або поверху по краю стелі. Для цього зніміть з дверей гумові ущільнювачі, укладіть дроти і знову вставте ущільнювачі в двері.
5
На магнітолі на задній стінці знайдіть вхід для підключення відеокамери. Підключіть один подвійний дріт.
6
Для того щоб, при включенні задньої передачі автоматично включалося зображення з камери, магнітолу необхідно підключити до проводу задньої передачі. Для цього в джгуті штатної проводки автомобіля треба знайти дріт, що йде від коробки передач. Зробити це можна за допомогою тестера або прозвонки. Увімкніть задню швидкість і протестуйте, на якому з проводів з'явився + 12V.