Як побудувати гараж своїми руками. гараж з металу своїми руками.

Мало хто з автолюбителів погоджується залишати свій автомобіль на відкритому повітрі. Гараж надійніше як з боку безпеки, так і з боку шкоди для машини. В даний час можна побудувати металевий гараж власними силами і досить швидко. Якщо порівнювати технологію його виготовлення з іншими будівельними матеріалами, наприклад цеглою, то можна сміливо стверджувати, що вона значно легше.
Інструкція
1
Для початку необхідно зробити звичайний плитковий фундамент, який буде одночасно і статевим покриттям вашого гаража. Для цього просто забетонують ділянку, який ви приготували під гараж, десь близько 15 сантиметрів у висоту. Для того щоб фундамент був міцніше можете у всередину забетонувати металеву сітку. Розраховуючи кількість бетону, не забудьте, що вам необхідно буде ще обробити ділянку перед гаражем.
2
Тепер, коли ділянка готовий, можете приступати до самого гаражу. Не потрібно різати ці металеві листи самостійно. В даний час існують фірми, які виготовляють різні модифікації гаражів, які потрібно буде тільки зібрати самостійно. Якщо звичайно вас цікавить певний дизайн майбутнього гаража, то ви можете поїхати у фірму, яка розріже вам металеві листи за індивідуальним замовленням.
3
Зібравши гараж, утеплите його за допомогою мінеральної вати або пінопласту. У металевих гаражів є великий плюс - їх можна збирати, розбирати, перевозити і навіть продавати.
Зверніть увагу
При покупці гаража не забувайте враховувати габарити своєї машини, під яку ви збираєтеся його побудувати.
Корисна порада
Дешеві металеві гаражі не довговічні і швидко піддаються корозії порівняно зі своїми більш дорогими побратимами, наприклад, з оцинкованої сталі.