Як зробити сумку своїми руками. Як зробити підвіску для сумки своїми руками.

Красива сумка - це відмінне доповнення жіночого образу. А сумка, яку ви пошили своїми руками , може стати не тільки віддзеркаленням вашої індивідуальності, але і одним з найяскравіших аксесуарів модного гардероба!
Інструкція
1
Для того, щоб швидко зшити сумку, не обов'язково володіти навичками професійної швачки або витрачати величезну кількість часу для втілення ідеї. Чудові сумки виходять з речей, які нас оточують.
2
Наприклад, сумку можна зшити з старого шарфика. Для цього вам знадобиться сам шарф, шматочок тканини для підкладки і оригінальна в'язочка для ремінця.
3
Покладіть підкладку на шарфик таким чином, щоб з одного боку її краю відступали на 15-20 см, а з іншого на 10-15 см. З'єднайте деталі вручну або за допомогою швейної машинки.
4
Виверніть сумочку на лицьову сторону, щоб краї підкладки не виходили назовні. Таким чином у вас вийшла накидна сумка кришечки. Для того, щоб сумка довше носилася ретельно обмітайте всі краї, які можуть розпуститися.
5
Пристрочите до сумочки шнурок необхідної довжини. На кришечці сумки зробіть замочок за допомогою гудзички або оригінальної петельки.
6
Готову сумочку можна прикрасити вишивкою, бісером, шкіряними смужками або дерев'яними прикрасами.
7
Швидко зшити сумочку можна і зі звичайної щільної тканини. Викроїте денце і боковинки необхідного розміру. Можна придумати і оригінальну кришечку, а можна обійтися і без неї - тут все залежить від вашої фантазії.
8
В якості ремінця для сумочки відмінно підійде старий товстий шнур, який можна обв'язати гачком в тон сумки. Також для цих цілей можна використовувати старі кольорові ремінці.
9
Сшейте деталі сумки, обмітайте краю. На боковинки можна нашити оригінальний накладні кишені. Прикрасити сумку можна за допомогою старих непотрібних бус, кольорових тесемочек, паєток і страз - фантазія тут не обмежена!
10
Можна спробувати пов'язати оригінальну сумку за допомогою гачка або спиць. На сьогоднішній день в Інтернеті існує безліч простих схем, за якими можна за лічені години спорудити собі модний аксесуар, який відображатиме вашу індивідуальність!