Як поставити лічильники на воду.

Сучасним рішенням для економії і обліку споживання ресурсів служить установка приладів обліку (лічильників). Правила установки строго регламентовані законом. Лічильники встановлюються залежно від кількості стояків, як правило в квартирах встановлюють два лічильника, на холодну й гарячу воду . В квартирах з газовою колонкою встановлюють тільки один прилад обліку.
Інструкція
1
Подати заяву в керуючу компанію.Вибрать організацію, яка займатиметься установкою приладів, так само дозволяється самостійна установка.
2
Якщо встановлює організація, то необхідно домовитися про час, в яке повинен прийти фахівець, що б провести необхідну оцінку технічному стану трубопроводу.
3
В керуючої організації отримати складену схему опалення та водопостачання вашої квартири з зазначенням точного місця установки приладів обліку.
4
Купити лічильники та витратні матеріали до них. Можна скористатися послугами встановлює організації, оплативши їм вартість приладів.
5
Після установки лічильників, запросити фахівця з керуючої організації, який справить опломбування лічильників і складе акт приймання приладу обліку в 3-х примірниках.
Корисна порада
Застосування приладів обліку починаються не пізніше 1 числа місяця наступного за місяцем введення лічильника.