Як солити про сало. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Солоне сало - прекрасна закуска, яка завжди виручить, якщо раптово нагрянули гості. Та й самому, деколи, коли хочеться чогось скибочкою солоного сала і маринованим огірочком. Шматочок солоного сала ніколи не завадить, якщо захопити його з собою в дорогу або на пікнік. Найголовніше - засолювати сало просто, а зберігатися воно в морозильній камері може як завгодно довго.
Вам знадобиться
    • Сало свиняче - черевна частина з м'ясними прожилками - 0,5 кг,
    • Часник - 3 -4 зубчики,
    • Перець чорний
    • свежемолотий,
    • Соль.
Інструкція
1
Сало промийте в холодній воді і обсушити паперовими кухонними рушниками. Покладіть його на обробну дошку вниз шкіркою і довгим гострим ножем зробіть кілька глибоких паралельних надрізів шириною 2,5 - 3 сантиметри, намагаючись не розрізати шкурку.
2
Часник придушите пресом, змішайте його з 4-5 чайними ложками солі і чорним перцем. Отриманою сумішшю ретельно обмажте зроблені в салі надрізи і всю іншу поверхню, з тому числі і шкурку.
3
Покладіть сало в неглибоку тарілку, закрийте його харчовою плівкою і залиште просолитися при кімнатній температурі на добу. Потім приберіть тарілку з сало м на нижню полицю холодильника, там вона повинна постояти ще два дні.
4
Через два дні дістаньте сало , загорніть його в харчову плівку і покладіть в морозильну камеру. Після того, як воно застигне, його можна відрізати і є.