Як зберігати ікру.

Мабуть, жоден святковий стіл в Росії не обходиться без червоної ікри: вона не тільки надзвичайно смачна, але ще й дуже корисна. Для того щоб можна було використовувати її в їжу, свіжа ікра засаливается, і крім солі в неї додаються консерванти, що дозволяють зберігати її довше. Малосольная червона ікра, навіть і з консервантами - продукт швидкопсувний, тому треба знати, як правильно зберігати ікру , щоб вона не втратила свої цінні харчові властивості.
Інструкція
1
Звичайно, якщо ікру купили в баночці вагою трохи більше 100 грам, то питання про її зберіганні не ставиться: швидше за все, ви її сьедят в перший же день. У закритому вигляді консервні бляшані банки з ікрою зберігають в холодильнику рік, але про всяк випадок перевірте термін зберігання купленої баночки, вказаний на етикетці, оскільки деякі виробники обмежують його до півроку.
2
Якщо ви купили червону ікру в скляній банці з прогумованої, щільно закривається кришкою, то після того, як ікра відкрита, перекладати її нікуди не треба. Залиште її в цій же банці, зберігатися в ній вона буде не менше двох місяців, після закінчення яких ви її, звичайно, встигнете сьесть. Не забувайте тільки щільно закривати банку і притискати фіксатори кришки після кожного намазаного ікрою бутерброда.
3
В тому випадку, якщо малосольная ікра в великій кількості куплена на вагу, і найближчим часом ви її не сьедят, то розкладіть її по невеликих скляним банкам з герметично закритими кришками або по пластмасовим контейнерів. Розрівнявши поверхню ікри, налийте зверху на неї трохи рослинного масла без запаху, краще оливкового. Після цього поставте банки в морозильну камеру холодильника, де вона без втрати якості може зберігатися до двох років.
4
Якщо развесную ікру хорошої якості, в якій немає рідини від розчавлених ікринок, ви плануєте сьесть в найближчі півроку, то розкладіть її по стерилізованих скляним банкам. Прикрийте її поверхню кружком з паперу, який змочений в рафінованій рослинній олії, щоб ікра не сохла і поставте в найхолодніше місце холодильника. Періодично перевіряйте її на запах - якщо вона стала пахнути оселедцем, то її потрібно негайно сьесть.
Корисна порада
Заморожену ікру за добу до подачі на стіл дістаньте з морозильної камери і поставте на нижню полицю холодильника, щоб там вона розморозилася поступово.