Як завантажити агент.

Mail.Ru Агент можна використовувати як на комп'ютерах під управлінням Windows або MacOS, так і на мобільних пристроях з будь-якої з існуючих операційних систем. Функції програми не обмежуються сервісом з обміну текстовими повідомленнями і дозволяють відправляти SMS, здійснювати відеодзвінки і отримувати доступ до поштового сервісу Mail.ru.
Інструкція
1
Якщо вам потрібен Mail.Ru Агент , щоб користуватися ним на комп'ютері, перейдіть за адресою http://agent.mai.ru, виберіть одну з версій клієнта (для Windows або MacOS) , і натисніть кнопку «Завантажити Mail.RU Агент ». Програма буде завантажена на комп'ютер і вам залишиться тільки її встановити.
2
Якщо ви шукайте Mail.Ru Агент для свого мобільного телефону, то вам доступно кілька варіантів завантаження Агент а: 1.Загрузіть додаток, використовуючи браузер мобільного телефону. 2.Загрузіть додаток на комп'ютер, а потім перенести його в телефон.3.Отправіть посилання на інсталяційний файл по SMS, отримавши яку, ви зможете відразу перейти до завантаження зі свого телефона.4.Для власників iPhone доступна завантаження Агент а через iTunes.
3
Якщо ви вирішили завантажити Агент за допомогою мобільного телефону, введіть в браузері адресу http://agent.mai.ru. Якщо система автоматично визначила модель телефону, вам буде відразу ж запропоновано завантажити Агент . Якщо модель не була визначена, виберіть зі списку версію, відповідну вашому телефону і виконайте завантаження.
4
Якщо ви вибрали варіант завантаження за допомогою комп'ютера, введіть в браузері комп'ютера адресу http://agent.mai.ru, а потім виберіть і завантажте версію Агент а для вашого телефону. Будьте впевнені, що вам відомий спосіб передачі настановних файлів додатків з комп'ютера в телефон.
5
Для відправки SMS перейдіть в розділ «Отримати по SMS». Введіть номер телефону і натисніть кнопку «Отримати». Варіант відправки посилання через SMS зручний тим, що вам потрібно натиснути в телефоні тільки одне посилання, щоб перейти до завантаження Агент а. При завантаженні з вашого рахунку буде списано гроші за використання мобільного інтернету, якщо ви не підключені до безкоштовної бездротової мережі.
6
Щоб завантажити Агент в iPhone, iPod Touch або iPad через iTunes, виберіть версію «Мобільний агент для iOS». Натисніть «Встановити через iTunes», а потім «Скачати». Відкриється сторінка з AppStore, де ви зможете завантажити Агент використовуючи свій Apple ID.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M-GMKi4lq9Y
Одним з найвідоміших інтернет-пейджерів в рунеті можна визнати програму «Mail.ru Агент ». Вона була створена, як доповнення браузерной версії сайту, на якому можна виконати не тільки пошук однокласників і своїх сусідів, а й постійно спілкуватися з ними. Як і в інших месенджерах, тут є можливість завантажувати фотографію (аватар).
Вам знадобиться
  • Реєстрація на сайті mail.ru.
Інструкція
1
Щоб змінити будь-які налаштування відображення профілю «Mail.ru Агент а», необхідно зайти на сайт проекту і перейти до відповідного розділу. На головній сторінці сайту перейдіть до розділу «Пошта». Вкажіть логін і пароль. Зверніть увагу, що логін - це всього лише частина адреси вашої поштової скриньки, тобто вам необхідно ввести цифро-буквене значення до символу «@». Натисніть кнопку «Увійти».
2
Якщо у вас ще немає « Агент а», його можна скачати, натиснувши однойменну посилання. Після скачування програми її необхідно встановити і запустити. Вам буде потрібно пройти процедуру аутентифікації (ввести логін та пароль повторно).
3
Після входу в пошту, ви опинитеся на сторінці «Вхідні» (внутрішня папка). Для переходу до редагування вашого профілю необхідно натиснути кнопку «Ще» (поряд з кнопкою «Адреса»). У списку, вибрати пункт "Налаштування".
4
На новій сторінці знайдіть посилання "Анкетні дані" і перейдіть по ній. Перед вами з'являться сторінка з вашими даними, які видно для кожного користувача сайту. Для зміни фотографії, яка буде відображатися у всіх проектах на даному сайті, натисніть посилання «Додати/змінити фото».
5
У вікні «Налаштувати основне фото» є кілька варіантів зміни фотографії на головній сторінці вашого профілю: «Завантажити» (додати нове фотографію), «З веб-камери» (отримати фотографію з веб-камери), «Вибрати з альбому« Фото зі мною ». Для завантаження нової фотографії перейдіть за посиланням "Завантажити".
6
У вікні вкажіть, звідки буде додано зображення (з жорсткого диска комп'ютера або з інтернет-сторінки). Для завантаження фотографії з комп'ютера натисніть кнопку «Обзор», вкажіть шлях до вашого нового фото.
7
Для завантаження з інтернет-сторінки поставте перемикач на значення URL і перейдіть на сторінку, з якої планується використовувати зображення. Натисніть правою кнопкою миші на зображенні і виберіть пункт «Скопіювати посилання на зображення». Вставте в порожнє поле скопійоване посилання, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V.
8
Потім натисніть кнопку «Завантажити». Після завантаження зображення, його слід відкадрувати, т.к. картинка на головній сторінці має бути равносторонней. Залишилося натиснути кнопку «Зберегти зміни» і перейти на головну сторінку, щоб перевірити результат виконаної роботи.