Як скасувати заявку на додавання в друзі. Як скасувати відправлену заявку в друзі.

Зовсім недавно в одній з великих соціальної мережі "Вконтакте" був змінений порядок реєстрації користувачів, тобто тепер зареєструватися там можна тільки за запрошеннями друзів. Це зроблено для того, щоб зменшити кількість спамерів, ботів і фальшивих сторінок. Звичайно, багато хто незадоволений введенням адміністрацією нововведенням, оскільки друзі не можуть тепер вільно реєструватися. Але ж їм можна і допомогти. А що робити, якщо ви відправили запрошення помилково? Або, наприклад, спочатку запропонували дружбу, а потім передумали? Насправді ви дуже легко можете скасувати заявку на додавання в друзі .
Інструкція
1
Якщо ви відправили пропозицію дружби і людина її ще не підтвердив, ви можете її відмінити, ввівши в адресний рядок браузера http://vkontakte.ru/friend.php?act=remove&id=*, де * - ID друга , якому ви направили помилково запрошення.
2
Після цього вискочить повідомлення: "Ви дійсно хочете видалити ПІБ з числа друзів?"
3
Якщо ви до цих пір не передумали, сміливо натискайте "Так".
Корисна порада
Насправді адміністрація мережі ввела ці зміни в першу чергу для своїх користувачів. Може бути тепер стане менше розкритих сторіночок, реклами, посилань з вірусами та іншого. Так що будьте обережні, додавайте в друзі тільки знайомих вам людей. А якщо ви помилилися і вчасно помітили це, у вас є шанс змінити ситуацію.