Як включити bluetooth на ноутбуці. Як знайти і влючая блютуз.

Bluetooth (або "блютуc") є виробничою специфікацією бездротових персональних мереж. Bluetooth дозволяє обмінюватися інформацією між кишеньковими і звичайними персональними комп'ютерами, мобільними телефонами, принтерами, цифровими фотоапаратами, ноутбуками та іншими пристроями досить надійно, недорого і доступно. Завдяки Bluetooth ці пристрої можуть повідомлятися, перебуваючи в радіусі один одного від 1 до 10 метра навіть в різних приміщеннях. Щоб до кінця зрозуміти ці приємні і зручні можливості, необхідно спочатку включити і налаштувати bluetooth на своєму ноутбуці .
Інструкція
1
Спочатку упевніться в наявності bluetooth на вашому ноутбуці . В даний час велика кількість моделей випускається з ідентичними корпусами, але різними можливостями. Тобто, якщо на одному ноутбуці світиться індикатор свідчить про наявність у ньому bluetooth, то на іншому це може бути зовсім інша функція. Про те, що ноутбук оснащений bluetooth може свідчити наклейка з відповідним маркуванням, приклеєна на корпусі.
2
Якщо bluetooth на ноутбуці є, то його необхідно просто включити. Зробити це можна за допомогою кнопки зліва над клавіатурою, натиснути F6 або натиснути правою кнопки миші по значку bluetooth і вибрати "Включити". Обов'язково для цього на ноутбуці повинні бути правильно встановлені драйвера. Якщо є необхідність, почитайте додаткову інформацію на сайті виробника вашого ноутбука.
3
Тепер включите bluetooth на будь-якому іншому пристрої (наприклад, на мобільному телефоні). На ноутбуці висвітиться виявлення доступних bluetooth-пристроїв. Встановіть між ними зв'язок шляхом вибору пристрою по мережевому імені та вкажіть код зв'язку.
4
Якщо ви все зробили правильно, з'єднання по buetooth повинно встановитися і тоді можна починати обмін інформацією.