Як влітку відсвяткувати день народження. закуски на природу влітку.

Як відсвяткувати день народження - відповідь на це питання досить складне, адже хочеться, щоб цей захід був веселим і запам'яталося всім - і вам, і вашим гостям. Якщо дата вашого появи на світ припадає на літній час, то вважайте, що вам пощастило - влітку відсвяткувати день народження можна на природі.
Інструкція
1
Цей варіант має масу переваг. По-перше, на природі всім вашим гостям, особливо, якщо деякі з них незнайомі один з одним, легше і вільніше можна перезнайомитися і спілкуватися. По-друге, ви перенесете веселощі за межі свого будинку або квартири, що допоможе уникнути можливого утрати і руйнувань, які часом супроводжують гучні свята. По-третє, вам не доведеться на наступний день перемивати посуд і наводити порядок в домі. По-четверте, приготування гарячих страв можна доручити самим гостям, а не стояти самому біля плити, проклинаючи всі дні народження на світі.
2
Для проведення такого свята виберіть суботній день , що співпадає з вашим днем народження або найближчий за ним. Продумайте, що краще - орендувати заміський будинок або просто вивести гостей на лісову галявинку або берег водойми, де можна буде поставити розкладні столи і лавки. Якщо ваші гості захоплюються туризмом то, може бути, організувати виїзд з ночівлею, захопивши намети і спальники. У кожному разі, попросіть тих у кого вони є, захопити з собою туристичні килимки - напевно знайдуться бажаючі повалятися на травичці.
3
Попередьте всіх гостей, особливо тих, хто не часто вибирається на природу в якості туриста, про те, яку форму одягу краще віддати перевагу. Все вашим гостям повинно бути комфортно і, звичайно, тепло. Увечері в лісі, а особливо біля річки, може бути прохолодно. Особливо це стосується взуття, краще віддати перевагу босоніжкам кросівки.
4
Ваша основна задача - купити необхідні продукти. В обов'язковий набір увійдуть овочі, зелень, хліб і соки. Продумайте, які гарячі страви ви будете робити на природі. Зазвичай це запечене м'ясо - шашлик, або риба, яку можна запекти на решітках або в фользі. Для особливо нетерплячих і голодних захопіть сосиски або шпикачки, які вони зможуть посмажити над багаттям, поки буде готуватися основне блюдо. Підберіть вина до риби або м'яса, в залежності від уподобань ваших гостей, виберіть міцні напої.
5
Доручіть кожній парі запрошених гостей підготувати вікторини, конкурси або ігри. Скажіть, що чекаєте від них музичні номери в якості привітання. Такий імпровізований концерт і змагання надовго запам'ятаються і глядачам і учасникам.
6
Ну от, власне, і все. Таке день народження дозволить вам відпочити і розслабитися не гірше, ніж ваші гості, адже в розвагах, приготуванні страв та оздобленні столу вони братимуть участь разом з вами.