Як увійти в windows адміністратором.

Забули пароль для входу в систему? Мало прав для вчинення даних дій (встановлення та видалення програм, перегляд та внесення змін до приховані папки і т.д.). Всі ці питання можливо вирішити. маючи права адміністратора. Як увійти в систему Windows під адміністратором ? Зробити це можна двома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб. Ви можете потрапити в Windows в якості адміністратора натиснувши 2 рази комбінацію з трьох клавіш Alt + Ctrl + Delete. У який з'явився стандартом вікні входу в систему, напишіть слово адміністратор введіть пароль і здійснюємо вхід.
2
Другий спосіб. Необхідно завантажити систему Windows в режимі "Безпечний режим". Для це при завантаженні Windows натисніть клавішу F8, у меню, завантаження виберіть "Безпечний режим" і натисніть Enter. Увійдіть в систему під обліковим записом користувача з правами адміністратора. Коли комп'ютер перебувати в цьому режимі то по кутах екрана буде написано безпечний режим, для запуску звичайного режиму необхідно зробити звичайну перезавантаження системи.
Деякі операційні системи для проведення певних дій вимагають надання прав адміністратора. Це стосується більшості ОС сімейства Windows і XP в тому числі.
Інструкція
1
Для входу в систему Windows XP з правами адміністратора існує кілька перевірених способів. У рідкісних випадках цю операцію можна здійснити навіть не знаючи паролів до жодного з існуючих користувачів.
2
Для початку розглянемо найпростішу ситуацію. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. На дисплеї відобразиться список існуючих користувачів. Виберіть того з них, який володіє правами адміністратора і увійдіть в операційну систему, використовуючи дану обліковий запис.
3
Якщо ви вже увійшли в операційну систему, використовуючи інший обліковий запис, то ви все одно маєте можливість запустити програму. Клікніть правою кнопкою миші по файлу, який потрібно відкрити і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». Перед вами відкриється вікно, що містить два поля. Введіть ім'я облікового запису, що володіє правами адміністратора і пароль для неї. Цей спосіб дозволяє заощадити час, потрібний на перемикання між користувачами.
4
Але іноді виникають ситуації, коли ви не знаєте пароль до облікового запису адміністратора. В даному випадку необхідно здійснити алгоритм простих дій.
5
Перезавантажте комп'ютер і натисніть кнопку F12 при старті його запуску. Перед вами відкриється меню вибору варіантів продовження завантаження. Переведіть курсор на пункт «Безпечний режим Windows» і натисніть клавішу Enter.
6
Дочекайтеся завантаження ОС. Коли на дисплеї з'явиться вікно вибору облікових записів, зверніть увагу на появу нового імені користувача - адміністратор. Найімовірніше, пароль для цього облікового запису не встановлено. Увійдіть в операційну систему, використовуючи цей аккаунт.
7
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Служба захисту». Створіть новий акаунт з правами адміністратора.
8
Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в ОС, використовуючи створену вами обліковий запис.