Яку соковижималку краще вибрати.

Перш ніж вибрати соковижималку для своєї кухні, подумайте, які саме соки ви збираєтеся вичавлювати з її допомогою - овочеві, фруктові, ягідні. Залежно від цього треба вибирати і сам пристрій, оскільки за конструкцією вони трохи різняться.

Соковижималки, які продаються в магазинах, можна розділити на ті, що призначені для отримання соку з цитрусових, і на універсальні. Деякі з них розраховані на великі обсяги завантаження - їх зручно використовувати на дачі.

Якщо соковижималка потрібна вам тільки для того, щоб вранці випивати стакан апельсинового соку, не варто витрачати багато грошей - купіть просту модель, призначену для переробки цитрусових.

Універсальна соковижималка підійде тим, хто збирається робити і фруктові, і овочеві соки. При виборі моделі неодмінно прочитайте інструкцію - там має бути вказано, що саме можна переробляти за допомогою цієї соковижималки.

Читайте комплектацією цікавить вас моделі, поцікавтеся, чи є терка, штовхач, додаткові насадки, щіточки для очищення, ємності для отриманого соку. Не зайвим буде і регулятор обертання, щоб сік можна було віджати з сировини з різною щільністю і твердістю.

Тим, хто любить свіжовичавлений сік з кісточкових плодів, не підійдуть соковижималки європейських брендів. Зате до їх послуг непогані моделі вітчизняного виробництва. Кісточкові плоди треба переробляти з допомогою шнекової соковижималки - відцентрові з ними не впораються. Пристрій являє собою ніби м'ясорубку - спереду з неї виливається сік, а ззаду викидаються кісточки.

Зверніть увагу і на систему очистки. Циліндрична форма сепаратора дозволяє більш економно використовувати сировину, відходи при цьому мінімальні. Але система очистки організована таким чином, що очищати соковижималку доводиться після приготування кожних чотирьох склянок соку. Якщо сепаратор конусний, його система очистки організована краще - щоб прибрати відходи, пристрій не знадобиться зупиняти. Але й виробництво виходить більш витратним, оскільки сировина віджимається не повністю.