Як зробити розводку.

Важко уявити сучасне життя без електрики. Всі електричні пристрої вимагають підключення до мережі. Стара алюмінієва проводка не розрахована на сучасні навантаження, тому заміна її мідної буде оптимальним рішенням. Але як це зробити? Ремонт проводки вимагає спеціальних знань. Вся розводка електропроводки повинна бути прив'язана до планування в квартирі.
Вам знадобиться
  • Ізольований інструмент без пошкодження ізоляції, індикатор для перевірки напруги, діелектричні рукавички
Інструкція
1
Приступаючи до роботи з електрикою, подбайте про свою безпеку. Для початку подумайте, де і які електроприлади у вас будуть стояти, яке навантаження припадатиме на кожну кімнату, скільки розеток і вимикачів вам потребуются.Прікіньте на скільки груп, вам доведеться розбити систему харчування, що б провід відповідав нагрузке.Напрімер: Силова лінія1 група - кухня водонагреватель2 група - кухня розеткі3 група - обогреватель4 група - пральна машінка5 група - розетки в комнатеЛінія освітлення: 6 група - освітлення комнати7 група - освітлення корида і кухні8 група - освітлення санвузла
2
Вибираємо дроти і автоматичні вимикачі. Дроти для силової лінії повинні бути не менше 2,5кв.мм з автоматом на 16А і для лінії освітлення 1,5кв.мм і автоматом 10А. Проводи повинні бути трижильні (фаза, нуль, земля). Електричний щит вибирайте виходячи з кількості одержані груп, передбачаючи місце під нульову колодку і колодку «землі».
3
Заключний і найважливіший етап є сам монтаж. Вимкніть електрику. Всі з'єднання повинні бути виконані в розділових коробках і надійно ізольовані. Місця з'єднань при розводці, з'єднуйте між собою за допомогою зварювання або зробіть хорошу скрутку і для її ізолювання надіньте спеціальний ковпачок з кріпленнями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JfjBh7CFWRI