Як зібрати конструктор.

Дитячий конструктор - незамінний засіб для розвитку просторової уяви і фантазії. Але щоб він не перетворився на смітник даремних залозок або деревинок, його необхідно навчитися збирати.
Вам знадобиться
  • Конструктор
  • Інструкція до конструктора
  • Набір малюнків, якщо є
Інструкція
1
Купивши конструктор , насамперед ознайомтеся з тим, що в ньому є. Цілком можливо, що будуть потрібні ще якісь інструменти - наприклад, гайковий ключ або викрутка.
2
Ознайомтеся з інструкцією. Якщо ви збираєте конструктор разом з дитиною, прочитайте інструкцію дитині вголос і розкажіть, як прикріплювати ті чи інші деталі.
3
Виберіть конструкцію, яку ви будете збирати. Подивіться, які деталі і інструменти для неї будуть потрібні. Деталі залиште в коробці, просто майте на увазі, що вони знадобляться.
4
Сплануйте, які деталі потрібно прикріплювати спочатку, а які - потім. Можливо, що деякі деталі можна замінити іншими або взагалі обійтися без них.
5
Зберіть основу конструкції. Це може бути платформа машини з металевого конструктор а чи перший поверх будинку з lego, каркас тачки або фігури чоловічка.
6
Прикріпіть дрібніші деталі і елементи декору.
7
Обіграйте конструкцію. Обговоріть з дитиною, якими ще способами можна було її зібрати.
Зверніть увагу
Малюнки до конструктора можна зробити і самим. Подивіться, які є деталі і подумайте, що можна з них зробити. Не обов'язково використовувати всі деталі.В деяких випадках потрібно спочатку зібрати і прикрасити окремі елементи конструкції, а вже потім з'єднати їх разом. Якщо порядок роботи не вказаний в інструкції, подумайте самі, в якому порядку вам зручно збирати ту чи іншу іграшку, щоб вона була міцною і акуратною.
Корисна порада
Розібравши конструкцію, складіть деталі в розташовані на внутрішній частині коробки порожнини. Якщо деталі зберігати правильно, конструктор прослужить довго, до того ж потрібні частини завжди будуть під рукою. Гвинтики та інші дрібні деталі зберігайте в маленьких поліетиленових пакетиках або пластмасових баночках. Періодично оновлюйте конструктор, купуючи новий того ж типу. Це дасть можливість робити більш складні ігрушкі.Следіте за тим, щоб дитина вигвинчують гвинти призначеними для цього інструментами, а не висмикував їх, зриваючи різьбу. Зібравши кілька конструкцій по готовим картинкам, зберіть що-небудь по своїй схемі.