Як закачати на ipod фільми.

Точно так же, як і у випадку з iPhone, для завантаження музики і фільмів в iPod не обійтися без iTunes - програмного засобу від виробника цих популярних пристроїв. iTunes дозволяє переносити мультимедійні файли з комп'ютера на пристрої Apple.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся iPod, то у вас обов'язково повинна стояти на комп'ютері програма iTunes, а якщо її досі у вас немає, доведеться відправитися на офіційний сайт Apple і завантажити її звідти. iTunes можна завантажити з однойменного розділу на сайті www.apple.com.
2
Після установки на комп'ютері, запустіть програму. Можна відразу підключити iPod до комп'ютера через USB кабель - як тільки програма відкриється, вона визначить ваш iPod як новий пристрій і запропонує виконати різні настройки. Можете зробити їх або відкласти цю дію на майбутнє.
3
Для завантаження фільмів на iPod вам знадобляться відеофайли в форматі MPEG-4, які можна скачати на численних торрент-трекерах і сайтах, або переконвертувати самостійно за допомогою спеціальних програм-конвертерів.
4
Завантаження фільмів в iPod відбуватиметься в два етапи. Спочатку вам потрібно помістити фільми в iTunes. Для цього просто перетягніть мишкою відеофайли з папки на комп'ютері в вікно iTunes, відкривши в ньому попередньо розділ «Фільми» (меню зліва).
5
Після цього виділіть потрібні фільми і точно так же перетягніть їх в розділ «Фільми», але вже в iPod. Цей розділ знаходиться в тому ж меню зліва в головному вікні програми. Розпочнеться процес синхронізації, після завершення якого, в вашому iPod з'являться завантажені фільми .
Зверніть увагу
Для початку переконайтеся, що ви завантажуєте фільми мають формат, який підтримує ipad: H.264 і MPEG-4. Після підключення i-pad до комп'ютера, девайс з'явиться в розділі «Пристрої». Переходьте туди і вибирайте закладку «фільми». Там ви можете вибирати файли для синхронізації (чи виключити з айпад). Після цього натискайте кнопку «застосувати».
Корисна порада
Сьогодні ми розповімо вам як же все таки завантажити фільм в iPad 1. Підключаємо iPhone, iPad, iPod через провід до комп'ютера і відкриваємо iTunes. 2. В iTunes зліва вибираємо закладку Фільми (під "Медіатека). 3. Зліва зверху натискаємо Файл, у вікні вибираємо Додати файл в медіатеку - У вікні знаходимо перекодований нами відео файл у форматі mp4 або m4v і натискаємо кнопку Відкрити - Тепер в розділі Фільми з'явився наш перший фільм =).