Як очистити піну.

Монтажна піна - відмінний утеплювач, але її надлишок необхідно видаляти відразу ж. Якщо цього не зробити, то напливи застиглої піни можуть не тільки зіпсувати зовнішній вигляд інтер'єру, але і доставити господарям безліч клопотів, так як видалити залишки піни заняття клопітка.
Вам знадобиться
  • 1. Скребок;
  • 2. Металева щітка;
  • 3. Бритвене лезо;
  • 4. Захисна маска на обличчя;
  • 5. Рукавички;
  • 6. Хімічні засоби для очищення поверхні від старої піни.
Інструкція
1
Для того, щоб видалити стару піну , будівельники радять використовувати механічний метод. Напливи видаляються скребком, а потім зачищаються металевою щіткою. Цей спосіб підійде для тих, кого не сильно турбує зовнішній вигляд поверхні, або поверхня очищається для подальшої грунтовки і фарбування, так як щітка залишить на ній досить глибокі подряпини.
2
Більш делікатний метод - використання бритвеного леза. Цей спосіб підходить для невеликих за площею поверхонь.
3
Є думка, що позбутися від напливів піни допоможе ацетон. Допоможе, якщо напливи свіжі, якщо ж монтажна піна встигла застигнути, то застосування ацетону вважається неефективним. Також слід враховувати, що при використанні ацетону можна пошкодити зовнішній вигляд пластикових поверхонь.
4
Також у продажу існують заводські засоби для видалення задавненої піни. Приміром такі як очищувач затверділої піни PENO-OFF, очищувач для піни Platina Cleaner, очищувач «Русский професіонал», паста-очищувач затверділої монтажної піни «Пурекс», очищувач затверділої піни HOBBY, а також кошти фірми SOUDAL (в лінійці є кошти як для очищення свіжої піни, так і для очищення задавнилися напливів).
Зверніть увагу
При очищенні старої піни використовуйте захисні засоби: маску та рукавички. Маска необхідно для того, щоб дрібні частинки не попадали в дихальні шляхи і на слизову, так як це може негативно позначитися на здоров'ї. Рукавички необхідні, якщо ви використовуєте хімічні засоби для видалення піни.