Як зробити баггі. баггі своїми руками.

Сьогодні на ринку представлено безліч моделей спеціальної техніки для активного відпочинку - квадроцикли, карти, баггі . Звичайно, моделі від компаній зі світовими іменами коштує дорого, але коли в гаражі є стареньке авто, а власник вміє працювати з інструментом, то баггі цілком можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • Автомобіль-донор, покришки для їзди по піску, комплект амортизаторів, сталеві труби, зварювальний апарат, набір електроінструментів.
Інструкція
1
Знаходимо в Інтернеті або в довіднику креслення баггі , який збираємося зробити своїми руками.
2
Виготовляємо сталеву раму за кресленнями. Відрізаємо за розміром сталеві труби і зварює їх в єдину конструкцію.
3
Розбираємо автомобіль-донор. Виробляємо виміри точок кріплення силового агрегату і коробки швидкостей. Можна скористатися картоном для виготовлення шаблону.
4
Переносимо шаблон на зварену раму баггі . Розмічаємо точки кріплення навісного устаткування і приварюють металеві площадки в цих місцях. Просвердлює технологічні отвори для фіксації деталей.
5
Встановлюємо на зварену раму двигун і коробку передач. Виносимо управління баггі на місце водія - закріплюємо педальний вузол і важіль КПП, підганяючи їх положення під себе. Приварюємо або фіксуємо органи управління за допомогою болтів і гайок. Встановлюємо контргайки або шплінти, що запобігають самовільне розкручування деталей.
6
Переносимо рульовий механізм з автомобіля-донора в зборі на зварену раму. Помічаємо точки кріплення і встановлюємо на баггі рульову колонку.
7
Встановлюємо сидіння з автомобіля. Підганяємо його місце розташування під зростання і посадку власника баггі . Помічаємо точки кріплення і фіксуємо полози сидіння за допомогою зварювання або нарізного сполучення.
8
Встановлюємо колеса, амортизатори, бензобак, фари, прилади контролю температури і оборотів двигуна. заправляємо баггі технічними рідинами. Офарблюємо сталеву раму аерозольною фарбою.
Зверніть увагу
Особливу увагу потрібно приділити герметичності гальмівної системи і бензопроводу. Ні в якому разі не допускається експлуатація баггі при подтекании магістралей.
Корисна порада
Правильна посадка передбачає вільне положення рук на кермі, зігнутих в ліктях, а при повністю вичавленої педалі зчеплення нога повинна бути злегка зігнута в коліні.