Як зробити базу.

Створення бази даних значно полегшується, якщо використовувати програмний продукт Microsoft Access. Ця програма дозволяє швидко формувати потрібні бази декількома способами - за допомогою майстра створення, за допомогою використання шаблонів веб-вузла Office Online, за власним проектом. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки, дозволяє працювати з різними типами таблиць, звітів.
Вам знадобиться
  • Програма Microsoft Access
Інструкція
1
Створіть базу даних за допомогою майстра створення баз або за допомогою шаблону. Для цього натисніть кнопку «Створити». В пункті «Шаблони» виберіть оптимальний вбудований шаблон зі всіх представлених в програмі або на веб-вузлі Office Online. Завантажте потрібну версію шаблону.
2
У вікні «Файл нової бази даних» позначте ім'я створеної бази.
3
Далі виконуйте всі рекомендації та інструкції майстра установки бази. Або відкрийте вікно бази даних і налаштуйте необхідні параметри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6oXOof2ByfA
Зверніть увагу
Якщо майстер створення бази даних не запускається, значить, режим функціонування Access обмежений через відсутність в програмі ядра Microsoft Jet 4.0 і відповідного пакета оновлення.
Корисна порада
Майстер створення бази даних являє собою найпростіший спосіб формування таблиць, запитів, форм, звітів в єдину систему. Він має обмежена кількість налаштувань. Використання шаблонів Office Online є в цьому сенсі більш прогресивним. Цей метод більш зручний і ефективний, так як кількість шаблонів на веб-вузлі огромно.Можно створити базу даних за власним проектом. В цьому випадку створюється порожня форма, а потім заповнюється відповідними таблицями, формами, звітами.