Як розрахувати дохід.

Дохід фізичної особи - це всі матеріальні блага, які вона одержала від інших осіб (крім муніципалітети і держава) в результаті своєї трудової або підприємницької діяльності, а також в результаті інших причин, і які покращують його матеріальне становище в цілому.
Вам знадобиться
  • Дані про доходи фізичної особи за календарний рік, дані відрахуваннях і вилучення, що передбачені Законом РФ «Про прибутковий податок».
Інструкція
1
Визначте валовий сукупний дохід фізичної особи за календарний рік (це все його доходи протягом року за вирахуванням всіх вилучень і вирахувань).
2
Визначте сукупний чистий річний дохід, він являє собою різницю між валовим доходом, який отримано протягом календарного року, і документально підтвердженими витратами на отримання цих доходів.
3
Врахуйте в розрахунках доходи, отримані в натуральній формі за державними регульованими цінами, якщо вони відсутні - то за ринковими на дату отримання доходу.
4
Визначте оподатковуваний сукупний дохід (оподатковуваний базу) як різницю між сукупним чистим річним доходом і пільгами, які передбачені Законом «Про прибутковий податок».
Зверніть увагу
Дохід за попередній рік фізичним особам потрібно підрахувати і здати декларацію в податкову службу за формою 2-ПДФО не пізніше 1 квітня.
Корисна порада
При розрахунках доходу людини враховується сума доходів не тільки в грошовій, але і в натуральній формі.