Як привітати маму.

Серед безлічі слів, які ми вимовляємо на адресу різних людей, найтепліших і добрих заслуговують наші батьки. І якщо ви не знаходите час сказати їм про свою любов під час сірих робочих буднів, свята - найкращий спосіб висловити всі свої почуття. І привітання тут має бути, перш за все, душевним, незалежно від того, відзначаєте ви 8 Березня, День народження або мамин успіх на роботі.
Інструкція
1
Будь мамі буде приємна навіть проста листівка і квіти. А якщо ви ще й підпишете листівку самостійно, висловіть всі почуття, це дуже зігріє їй серце.
2
Якщо ви все-таки зупинилися на квітах, але хочете подарувати їх оригінально, купите кілька різних квіток. Залежно від вибору квітів список може бути різним. Але мамі буде приємно, та й красивий незвичайний букет прикрасить її кімнату.
3
Зараз роблять багато різних стінгазет. Ви можете підійти до цієї справи з вигадкою, і створити свою, унікальну стінгазету. Головні герої - ви й мама. Розвісьте фотографії різних років, причому не тільки мамині, але і ваші. Сенс простий - ви б не відбулися в цьому житті, не будь поруч з вами Ангела-Хранителя - вашої мами.
4
Якщо ваша мама творча людина - пише вірші, співає, в'яже, вишиває хрестиком, - подаруйте їй інтернет-магазин. Персональна сторінка або блог відкриють мамі нові горизонти у творчості і в спілкуванні з людьми. А заодно і в комп'ютерній грамотності.
5
Подаруйте мамі годинник з вашої найкращою фотографією удвох. Їх можна або замовити заздалегідь на інтернет-сайтах, або за спеціальними каталогами часовень заводів (коштують не дуже дорого). А можна зробити самим, головне знати, як влаштований механізм годинника, щоб витягнути вихідну картинку і замінити на вашу фотографію.
6
Якщо у вас велика сім'я, можна влаштувати жартівливе змагання «А ну-ка, девушки», і нехай мами з доньками пройдуть декілька жартівливих конкурсів. Природно, перемогти повинна найголовніша мама, ну або дружба. Хоча гарний настрій і позитив будуть забезпечені як учасницям, так і вболівальникам!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7E4xcZjl3nc
Корисна порада
Якщо ж у вас не вистачило часу на оригінальне привітання і подарунок, просто побудьте з нею поруч, допоможіть по дому, погортайте сімейний фотоальбом. І не забудьте сказати "спасибі" за все, що у вас є в житті.