Як встановити душову кабіну.

Багато воліють приймати душ, ніж чим ванну. До того ж, сучасні моделі душових кабін не тільки функціональні, але і дуже красиво виглядають, що безсумнівно прикрасить ванну кімнату. Провести її монтаж самостійно під силу навіть початківцю домашньому майстру.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт;
  • - сифон;
  • - силіконовий герметик.
Інструкція
1
Існує декілька видів установки душових кабін, які розрізняються залежно від типу конструкції і матеріалу, з якого вони виготовлені. У продажу бувають душові кабіни з піддоном і звичайним зливом, багатофункціональні бокси з парогенератором і прості кабінки з похилим підлогою. Зовнішній вигляд душової кабінки також може розрізнятися. Бувають моделі квадратної, прямокутної, круглої або напівкруглої форми.
2
При купівлі або відразу ж після доставки перевірте цілісність стекол і фурнітури. Упевніться, що комплектація відповідає заявленій в інструкції. Для більшості моделей душових кабін вимагається електроживлення, тому, якщо у ванній кімнаті немає розетки, зробіть її заздалегідь. Оптимальним варіантом буде розмістити її збоку або позаду пристрою.
3
Першим етапом є складання піддону. Вставте в нього ніжки і виставите, використовуючи рівень. Потім закрутіть їх гайками.
4
Прикріпіть зливний шланг. Один його кінець вмонтовуйте в піддон, а другий виведіть в отвір для зливу. Якщо ви плануєте користуватися декількома пристроями у ванній кімнаті, крім душової кабінки, наприклад, пральною машинкою, джакузі і умивальником, то встановіть трійник, щоб можна було підключити до каналізації кілька відводів.
5
Перевірте надійність прокладки і в місці з'єднання шланга і зливного отвору для міцності зміцните стики спеціальним герметиком.
6
Далі приступайте до збірки стінок. Як правило, їх фіксують за допомогою звичайних з'єднувальних болтів. При установці дверцят використовують роликові механізми. Зберіть стінки, потім закріпіть стелю кабінки. Всі стики промазуйте силіконовим герметиком.
7
В останню чергу встановіть дверцята після того, як будуть відрегульовані каркас, піддон і стеля конструкції. Щоб двері не пропускали вологу і ідеально сходилися, зробіть їх регулювання. Після цього надіньте на ролики спеціально призначені заглушки.
8
Залежно від моделі кабінки душ, підсвічування, динаміки для радіо можуть бути вмонтовані в стінки або в дах. Встановіть їх до початку збору конструкції. Після повного монтажу каркаса прикріпіть дзеркала і полички.
9
Підключіть водовідведення. Край сифона прикріпіть до висновку піддону, а інший до каналізації. Ущільните всі стики силіконовим герметиком. До початку експлуатації залийте в піддон відро води, щоб перевірити герметичність водовідведення.
10
Коли герметик висохне, перевірте його якість. Увімкніть слабкий напір води в кабінці. Якщо помітите патьоки, то промажте шви знову.
Зверніть увагу
Якщо модель душової кабінки складна, вона оснащена гідромасажем, парогенератором і т.д., то найкраще, щоб монтаж проводили фахівці.