Як зробити відро.

Відро можна купити в магазині або зробити самому. Для цього необхідні певні навички по Паяний та інших робіт з листової сталлю. Можна зробити самостійно конічне відро з округленими краями.
Вам знадобиться
  • Лист листової сталі товщиною 1 мм
  • Покрівельні ножиці
  • Паяльник
  • Дріт діаметром 6 мм
Інструкція
1
Візьміть аркуш листової сталі і накресліть на ній коло діаметром 40 см, потім накресліть в ньому інший круг діаметром 20 см, центри кіл повинні збігатися.
2
Виріжте за допомогою покрівельних ножиць отримані заготовки. Розділіть їх навпіл, відкладаючи припуски для спайки бокового шва і для обідка (по 12 мм кожний).
3
Спаяти заготовки один з одним. При цьому припуски повинні вкладатися один в іншій. Зігніть листи заготовок на відстані 12 мм від краю, в одній заготовці зігніть їх вгору, в іншій - вниз. З'єднайте заготовки, вклавши їх в отримані пази. Спаявши їх, отримаєте обейчатку відра без днища. Виміряйте діаметр меншого отвору там, де має бути днище.
4
Накресліть і виріжте з листової сталі коло з таким діаметром. Припаяйте коло до нижнього краю обейчаткі. Припуски також повинні вкладатися один в іншій.
5
Накресліть і виріжте з листової сталі 2 «вушка» (подовжений півколо з трьома отворами: два поруч, одне зверху). Прикріпіть «вушка» за допомогою заклепок, а потім протягніть в них дріт діаметром 6 мм. Відро готово.
Зверніть увагу
При паянні метал окислюється. Використовуйте флюс (паяльну кислоту), яка перешкоджає цьому процесу.
Корисна порада
Можна зробити відро з обідком з дроту, яку закочують під верхній припуск обейчаткі. Тоді відро матиме округлені краї.
Слово «штучний» не означає матеріал, з якого приготовлений лід , а означає спосіб його отримання. Для його виробництва застосовуються морозильні та холодильні камери, і спеціальні установки. Виготовити лід можна і самостійно.
Інструкція
1
Не забудьте в процесі отримання льоду будь-яким можливим способом дотримуватися правил техніки безпеки: працювати тільки в рукавичках і надягати захисні окуляри.
2
Візьміть дві металевих відра - одне побільше, інше поменше (по висоті і окружності). У великому відрі зробіть розчин, що складається на 50% з кислоти (сірчаної) і 50% води. Занадто багато води в цю ємність наливати нема з лід ует, так як потім потрібно буде помістити в неї маленьке відро.
3
Наповніть маленьке відро охолодженої дистильованої або кип'яченою водою. Візьміть чашку глауберової солі (сірчанокислого натрію) і насипте у велике відро з приготовленою сумішшю. Візьміть і акуратно потрясіть велике відро для того щоб сірчанокислий натрій розчинився.
4
Помістіть маленьке відро, вже наповнене холодною водою, у велике. Розчин з води, кислоти і сірчанокислого натрію поступово заморозить воду в маленькій ємності. Якщо процес затягується, додайте ще трохи глауберової солі у велике відро.
5
Менш небезпечний досвід з оцтової кислотою (точніше, з оцтовокислим натрієм), хоча техніку безпеки дотримуватися, зрозуміло, варто. Щоб отримати оцтовокислий натрій (ацетат натрію) візьміть 1 кг питної соди і 1 літр оцтової есенції.
6
З'єднайте ці речовини і почекайте до тих пір, поки не вийде весь вуглекислий газ (тобто поки не перестане шипіти). Після цього поставте розчин на повільний вогонь і випарюйте до утворення монолітного шматка. Помістіть цей шматок у жароміцних ємність і нагрівайте, поки він не розплавиться. Профільтруйте вийшла рідина. Осад не викидайте, а збережіть. Це сухий оцтовокислий натрій.
7
Помістіть рідина в будь-яку герметично закривається ємність. Цей розчин так і залишиться в рідкому стані, але, якщо ви захочете отримати з нього сухий лід , вам буде досить додати в нього крупинку уксуснокислого натрію, і він затвердіє буквально на очах.