Як поміняти фон робочого столу. Як прибрати суцільний фон з екрану.

Фон робочого столу може бути цифровим зображенням з особистої колекції або поставленим з Windows, суцільним кольором або зображенням з колірним обрамленням. Дуже скоро один і той же фон робочого столу набридає і, з'являється бажання його поміняти. Так як же змінити його відповідно до своїх уподобань або настроєм? Давайте розглянемо як це зробити в Microsoft Windows XP/7.
Інструкція
1
Microsoft Windows XP: Клацніть правою кнопкою миші по будь-якого вільного від ярликів місцю робочого столу і в контекстному меню виберіть "Властивості". Або відкрийте «Панель управління» і виберіть «Екран».
2
У вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл». Тут ви можете вибрати шпалери з представленого списку (це файли розташовані в папці Windows) або завантажити свої. Щоб вибрати свої шпалери натисніть кнопку «Огляд» і використовуючи стандартний діалог відкриття файлу виберіть містить бажане зображення.
3
Тепер можна вибрати спосіб розміщення зображення на екрані. Якщо воно не покриває всієї площі робочого столу , то можна його розтягнути, замостити, розташувати по центру і т.п. Якщо ви не хочете використовувати яку або картинку, а хочете щоб робочий стіл був залитий одним кольором, то у вікні « Фон овий малюнок» виберіть «<немає>» і налаштуйте колір фону робочого столу .
4
Microsoft Windows 7: Правою кнопкою миші по будь-якого вільного від ярликів місцю робочого столу і в контекстному меню виберіть "Персоналізація". Або відкрийте «Панель управління» і виберіть "Персоналізація".
5
Тут ви можете вибрати одну з готових тем, або створити свою власну.
6
Щоб змінити тільки фон робочого столу , клацніть по рядку « Фон робочого столу » внизу вікна. В відкриваючи вікні можна вибрати зображення і спосіб його відображення на робочому столі або колір фону. Все це можна знайти в списку «Розташування зображення» або натиснувши кнопку «Обзор». Щоб завершити зміни натисніть «Зберегти зміни», якщо вони вас влаштовують, або «Скасувати», якщо - ні.
Буває, що в обраній нами для будь-яких цілей фотографії або малюнку нас влаштовує все, крім кольору його фону. Але це не привід засмучуватися і підбирати інше зображення - відкрийте Фотошоп, і наближається ваше фото до ідеалу.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
  • Фото для корекції
Інструкція
1
Відкрийте файл в графічному редакторі Adobe Photoshop. На наведеному прикладі ви можете бачити дівчинку на червоному тлі. Давайте розглянемо, як зробити цей фон, наприклад, рожевим.
2
Одним із способів точного і акуратного виділення фону є «Режим швидкої маски» (Quick Mask Mode). Щоб увійти до нього, досить натиснути клавішу Q на клавіатурі, або клацнути мишею на піктограмі Швидкої маски, яка знаходиться в самому низу панелі інструментів, і являє собою коло, вписаний в прямокутник.
3
На перший погляд в робочому просторі графічного редактора нічого не змінилося. Але якщо ви візьмете інструмент «Пензель» (Brush) і проведете лінію по фото, ви побачите напівпрозорий червоний слід. Це і є Швидка маска. Все, що не буде покрито маскою, після виходу з цього режиму виявиться виділено, і може бути піддано будь корекції: впливу фільтрів, або кольорокорекції. Тобто, якщо ми в цьому режимі акуратно зафарбуємо Маскою дівчинку, і не чіпатимемо фон - ми зможемо змінити колір одного тільки фону.
4
Як ви можете бачити, в даному прикладі червоний колір маски створює незручність, зливаючись з кольором фону. Але це можна виправити. Відкрийте через меню «Window» палітру «Channals» (Канали).
5
У цій палітрі знаходяться піктограми, за допомогою яких можна працювати з кожним із трьома (в даному випадку) колірних каналів і нашої Бистрій маскою (Quick Mask). Піктограма Маски буде пофарбована в чорно-білі кольору . Клацніть по ній два рази лівою клавішею миші.
6
Ви побачите діалогове вікно управління властивостями Швидкої маски (Quick Mask Options). У ньому ви можете вибрати більш зручний для вас колір маски (в даному прикладі використаний синій), а так само змінити її прозорість. Виберіть відповідні для вас налаштування і натисніть ОК.
7
Візьміть інструмент «Пензель». Встановіть в її настройках (викликаються клацанням правої кнопки миші по простору полотна) зручний для вас розмір і 90-85 відсотків розмиття країв. Акуратно зафарбуйте пензлем все, що не повинно піддатися кольорокорекції, користуючись мишею або графічним планшетом. Наближайте рисунок для більш акуратного малювання. Якщо ви десь вийшли за його край, скористайтеся інструментом «Гумка» (Eracer).
8
Натисніть знову клавішу Q. Ви побачите, що маска зникла і перетворилася на виділення, обрисовують контур об'єкта.
9
Вам буде зручніше працювати з кольорокорекцією фону, якщо ви перенесете об'єкт на окремий шар. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + I, інвертувати виділення, а потім - Ctrl + J, скопіювавши об'єкт (в даному випадку - дівчинку) на окремий шар. Відкривши за допомогою клавіші F7 палітру шарів, ви побачите в ній два окремих шари. Для подальшої роботи виберіть нижній шар.
10
Комбінацією клавіш Ctrl + U викличте діалогове вікно Hue/Saturation. Порухайте верхній бігунок, вибираючи новий колір фону. Потім за допомогою середнього бігунка відрегу- насиченість. І нарешті, рухаючи нижній, виберіть ступінь яскравості.
11
Якщо ви бачите, що на верхньому малюнку залишилися частинки старого фону, акуратно зітріть їх «Ластиком». Якщо відключити видимість верхнього шару (натиснувши на іконку із зображенням ока), ви побачите, як змінився б разом з фоном об'єкт, якби він не був виділений маскою і перенесений на окремий шар.
12
Якщо вас все влаштовує, збережіть psd-файл за допомогою меню «File - Save», на випадок, якщо захочете внести якісь ще зміни, а потім збережіть відкоректоване фото в форматі jpeg, вибравши в меню «File» пункт «Save as».