Як зробити другий поверх. Як зробити ремонт будинку 2 поверх.

Перш, ніж приступити до надбудови другого поверху , необхідно зважити всі за і проти. Як показує практика, нове будівництво вести простіше, ніж переробляти вже готове. Тому простіше побудувати новий двоповерховий будинок, чим займатися перебудовою вже існуючого одноповерхового будинку. Крім того, другий поверх подвоює проблеми: монтаж підлоги, стін, стелі і даху потрібно буде робити на висоті. Складніше буде і доставка матеріалів із землі на другий поверх. Якщо ж вас це не зупинило - приступайте до будівництва.
Інструкція
1
Ще на етапі початкового будівництва будинку передбачте заздалегідь, що надалі воно буде продовжено. Конструкцію даху зробіть такий, щоб кроквяна система залишала вільний простір для пристрою другого поверху (типу мансарди).
2
З дерев'яних брусків 50х50мм і 50х100мм зробіть каркас. Для цього пришити їх цвяхами до вертикальних стійок крокв. Зовні, з боку горища, обшийте вагонкою, зробіть гідроізоляцію, і закріпіть утеплювач. Зсередини укладіть пароізоляційну плівку, зробіть обрешітку і шурупами закріпіть до неї листи гіпсокартону.
3
Потім змонтуйте стелю. Для зручності проведеної роботи частина покрівлі бажано прибрати. Кінці балок перекриття закріпіть на вертикальних стійках крокв. З нижнього краю зміцните бруски 50х50мм і укладіть на них дошки перекриття. На дошки зверху настелите пошарово пароізоляційну плівку, шар утеплювача, гідроізоляцію. Знизу стеля підшийте листами гіпсокартону або фанери. Зовнішню, зняту покрівлю повернете на місце.
4
Тепер необхідно зробити природне освітлення другого поверху . Для цього у фронтоні зробіть віконний проріз, і утеплите стіну з боку мансарди. Якщо світла недостатньо, можна додатково зробити дах ліхтарного типу над передбачуваним другим вікном. Для цього потрібно зробити в даху розрив по вертикалі шириною 100-120см. Висоту розриву передбачте на рівні 40-50см від стелі мансарди. В стіні зробіть віконний отвір.
5
Пол зробіть аналогічно тому, як робився підлогу першого поверху . Відмінність полягає тільки в тому, що на другому поверсі чорновий стать не стелиться. На завершальному етапі визначитеся з місцем установки і конструкцією сходи, яка з'єднає перший поверх і мансарду. Для економії займаної площі використовуйте кручені сходи.