Як заблокувати сім-карту через інтернет.

Оператори стільникового зв'язку надають абоненту можливість заблокувати свою сим- карту через особистий кабінет на офіційному сайті. Це може бути корисно в разі втрати телефону. Розглянемо процес блокування свого номера для абонентів «Білайн».
Інструкція
1
Заблокувати свою сим- карту через інтернет можливо тільки в тому випадку, якщо ви раніше користувалися особистим кабінетом на офіційному сайті «Білайн» і у вас є пароль доступу . У разі відсутності пароля ви можете отримати його по смс, відправивши запит у вигляді команди * 110 * 9 #, але якщо у вас загублений телефон, то зробити це буде неможливо. У такій ситуації слід звернутися в Службу підтримки клієнтів «Білайн» за номером 0 611 з мобільного телефону, або за номером (495) 974-88-88 з міського телефону.
2
Якщо раніше ви користувалися особистим кабінетом і у вас є пароль, увійдіть в кабінет, використовуючи як логін номер вашого мобільного телефону в десятизначним форматі. На головній сторінці в розділі «Інформація про вашому номері» перейдіть за посиланням «Заблокувати» і на питання «Заблокувати номерів?» Дайте відповідь позитивно, натиснувши кнопку «Так». Сім-карта буде заблокована.