Як відучити їсти вночі.

Вченими були проведені дослідження серед людей, що працюють позмінно, чиї біологічні ритми порушувалися режимом їх трудової діяльності. З'ясувалося, що ті, хто змушений працювати ночами і приймати їжу в цей час, більшою мірою піддавалися ризику набрати зайву вагу. Така ж залежність відмічена і у представників тваринного світу. Якщо у вас намітилася тенденція бігати ночами до холодильника, то необхідно себе відучити є вночі , щоб не набрати зайву вагу.
Інструкція
1
Стабілізуйте режим свого харчування. Почніть регулярно і повноцінно харчуватися в денні години. Згідно з рекомендаціями дієтологів, сніданок повинен бути найкалорійнішим і насиченим, а останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за 4-5 годин до сну. Перед сном можна обдурити організм, випивши на ніч склянку кефіру або знежиреного йогурту.
2
Якщо відвідувати холодильник ночами ви стали, захопившись якоюсь модною обмежувальної дієтою, то вечорами і ночами з її приписами боротися особливо важко. Порадьтеся з дієтологом і підберіть собі дієту, яка передбачає нормальне, але збалансоване харчування, в якому відсутні лише кілька не придатних для вас продуктів.
3
В тому випадку, якщо така звичка з'явилася у вас недавно, то не завадить пройти комплексне дослідження і перевірити організм на наявність паразитів. Обов'язково здайте аналізи на гормони щитовидної залози і покажіть їх ендокринолога. Особливо це стосується тих, хто навіть при такому режимі харчування вага не набирає. Тут додатково знадобляться аналіз на вміст цукру в крові та сечі. Але не панікуйте завчасно: бути може, у вас просто прискорений обмін речовин, а не цукровий діабет.
4
Причиною нічних трапез може стати і нервовий стрес. Бажання сьесть що-небудь смачненьке пов'язано з бажанням хоч якось себе втішити і порадувати. Під час сну самоконтроль знижується, тому людина прокидається з неусвідомленим бажанням приглушити негативні емоції і йде до холодильника. Навчіться розслаблятися і знімати стрес яким-небудь іншим способом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V6PQBMhUzjg