Як привітати бабусю.

Порадувати рідної людини буває неймовірно складно. Нам здається, що ми знаємо наших близьких на всі сто, але коли доходить до справи - бігаємо по магазинах з великими очима в пошуках відповідного подарунка і ніяк не можемо зрозуміти, що ж насправді потрібно цим близьким і таким незнайомим людям. Тим більше представникам старшого покоління - бабусям.
Вам знадобиться
  • Телефон, інтернет, гроші.
Інструкція
1
Порадуйте близьку людину музикою. Зателефонуйте на радіо і замовте музичне привітання. Пригадайте, яку пісню наспівує ваша бабуся, коли готує обід або просто знаходиться в гарному настрої? Замовте пісню у виконанні артиста, ім'я якого ви чуєте від неї найчастіше.
2
Подаруйте бабусі фільм, який вона любила дивитися в молодості - про те, що це за фільм запитаєте, наприклад, у своїх батьків. Ви побачите, як порадують вашу бабусю спогади, пов'язані з коханою кіноісторії. І найголовніше - подивіться фільм разом з нею. Це буде для неї найкращим подарунком.
3
Привітати бабусю легко - просто прийдіть до неї з квітами і залишіться на весь день. Відкладіть усі справи, вимкніть стільниковий телефон, щоб не вискакувати на які-небудь надтермінові переговори через кожні п'ять хвилин. Нарешті покуштуйте її чудо-млинців, від запрошення на які ви звикли відмовлятися, посилаючись на роботу/навчання/поїздки/нездужання і т.д. Подаруйте бабусі вашу увагу, турботу - такі речі залишаються найкращими подарунками на всі часи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IBJMKdUFrSc
Зверніть увагу
Не даруйте технічно складних речей - стільникових телефонів, побутових приладів - людині в похилому віці складно буде розібратися з ними. Краще зробити подарунок, який демонструє вашу подяку і турботу.
Корисна порада
Організуйте маленький домашній спектакль спеціально на честь свята вашої бабусі, ставте музику, запрошуйте її на танець, звозите за місто, поновіть сімейний фотоальбом, складіть генеалогічне дерево вашої родини - покажіть бабусі, що цінуєте її, як частину своєї власної історії .
8 березня - особливе свято для всіх жінок у вашому житті - дівчат, співробітниць, матерів, сестер і бабусь. Пам'ятайте, що любов і турботу близьких людей - це найкращий подарунок.
Інструкція
1
Щоб привітати бабусю, зберіться всією сім'єю - їй це буде приємно. Купіть квіти, цукерки і торт, так як немає нічого більш цінного, ніж час, проведений в колі близьких людей. Ну і, звичайно ж, головним елементом вашого привітання стане подарунок.
2
Для початку зверніть увагу на те, чим вона цікавиться, чим любить займатися, як проводить час. Подарунок має відповідати її захопленням і інтересам.
3
Подаруйте їй нову помаду, хороший шампунь, крем для рук або улюблені парфуми. Словом, піднесіть їй те, що зробить її ще більш красивою.
4
Якщо вона любить готувати, то подаруйте їй набір рідкісних спецій, нову каструлю, фартух з оригінальним орнаментом, набір красивих кухонних рушників. Підійде і побутова техніка - мікрохвильова піч або тостер, пилосос, мобільний телефон, словом, те, що значно полегшить їй життя.
5
Ваша бабуся в'яже шкарпетки, вишиває або займається бісероплетінням? Подаруйте їй нові нитки, набір спиць або цікаву книгу про рукоділля. Якщо ж вона любить малювати, то здивуйте її набором фарб, новими полотнами або гарною картиною.
6
Презентуйте їй нову книгу її улюбленого жанру чи автора. Такий подарунок зробить її вечора цікавішими.
7
Як подарунок прекрасно підійде витончений сервіз, набір нового посуду, столові тарілки або прилади, красива скатертину або покривало на ліжко. Зверніть увагу на те, чого не вистачає в будинку вашої бабусі - саме це і стане найкращим подарунком.
8
Як правило, у бабусь і так є все необхідне, в цьому випадку подаруйте їй що-небудь особливе, наприклад, красивий альбом зі старими фотографіями, зробіть оригінальний колаж або календар з фотографіями всієї рідні.
9
При обмежених фінансових можливостях ви можете подарувати щось зроблене своїми руками - такі подарунки мають величезну цінністю для близьких людей. Наприклад, створіть красиву листівку, прикрасивши її стрічками, намистинками і написом з поздоровленням. Або зробіть красиву наволочку на подушку, виш на ній коротеньке привітання.