Як оформити відео.

Якщо на всі сімейні торжества, прогулянки по парку, поїздки за місто, дні народження друзів ви обов'язково берете з собою відеокамеру, і всі вільні ящики і полиці в вашому домі вже завалені відзнятими касетами, ясно одне - не можна кидати все це напризволяще. Потрібен монтаж.
Вам знадобиться
  • Найпростіша програма для редагування відео, посібник з використання цієї програми, комп'ютер, відеокамера.
Інструкція
1
Прямо зараз, поки ви не приступили до монтажу домашнього архіву у великий документальний фільм про ваше життя, подумайте - чи дійсно у вас вистачить терпіння і часу, щоб почавши все це довести до кінця. Якщо ні, тоді зверніться до фахівців. Зараз існує величезна кількість фірм, які займаються оцифруванням, монтажем домашніх архівів. Професіонали зроблять все швидко і якісно. У багатьох таких фірм є сайти. Досить набрати в пошуковику слово "відеомонтаж".
2
Якщо ви все-таки самостійно беретеся за освоєння азів монтажу, почніть з простого - скористайтеся програмою Windows Movie Maker. Нічого простіше придумати не можна - це найпростіший лінійний редактор відео. Програма дозволяє оцифровувати і редагувати відео, підкладати музику, робити переходи, створювати титри. Словом, все, що може згодитися для створення самого простого фільму.
3
Перед початком роботи уважно ознайомтеся з вкладкою "Поради по створенню фільмів". Прочитайте розділи "Запис відео", "Монтаж кліпів", "Додавання назв, ефектів, переходів", "Збереження і відправка фільмів".
Зверніть увагу
Windows Movie Maker програма лінійного монтажу, якщо ви хочете використовувати накладення кадрів або музичних фрагментів, вам знадобиться редактор, здатний забезпечити нелінійний монтаж (Adobe Premier, Avid, Edius, Final Cut, Sony Vegas і ін.)
Корисна порада
Все оцифровані чи скопійовані відео файли зберігайте в одній папці разом із самим проектом - це дозволить уникнути постійного пошуку потрібних фрагментів відео і додаткових матеріалів по всьому комп'ютеру.